Повідомлення про засідання Комісії
05 жовтня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Деснянської РДА Замковий В.В. (для розгляду скарги уповноваженої особи ЖБК "Будівельник" Стеценка С.В.);
- Стеценко Сергій Васильович (уповноважена особа ЖБК "Будівельник");
- директор ТОВ "Більярдний клуб "Шар" Кудина М.М.
27 вересня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Мовчан А.С. (для розгляду скарги Савчука В.Г.);
- державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги Москаленка С.В., скарги Ковчі І.І.);
- скаржник Москаленко Сергій Володимирович;
- державний реєстратор КМДА Кендзьора В.Я. (для розгляду скарги Ковчі І.І.);
- державний реєстратор КМДА Микитенко І.А. (для розгляду скарги Ковчі І.І.);
- представник скаржника Курилич Андрій Романович (в інтересах Ковчі І.І.)
18 жовтня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Департаменту земельних ресурсів КМДА Урдюк О.Ю. (для розгляду скарги Департаменту податкових та митних експертиз ДФС України);
- представник скаржника Департаменту податкових та митних експертиз Державної фіскальної служби України;
- державний реєстратор КМДА Духновська О.А. (для розгляду скарги Саржинського П.М. та скарги Пинчука М.П.);
- скаржник Саржинський Павло Миколайович;
- державний реєстратор Шевченківської РДА Ушацька Н.В. (для розгляду скарги ДП "Техкомплект-Донецьк" ПАТ "Комфорт-Сервіс");
- представник скаржника Дочірнього підприємства"Техкомплект-Донецьк" ПАТ "Комфорт-Сервіс".
13 вересня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги Державної фіскальної служби України.);
- представник скаржника Державної фіскальної служби України;
- державний реєстратор Солом"янської РДА Сив"юк Т.С. (для розгляду скарги ДП "Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту");
- представник скаржника ДП "Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту";
- скаржник Голосний Дмитро Валентинович;
- державний реєстратор КМДА Микитенко І.А. (для розгляду скарги Арутюнової І.А.);
- скаржник Арутюнова Ірина Арташевна.
08 лютого 2017 року на 15:30 запрошені:

- державний реєстратор Депратаменту з питань рестрації виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) Духновська О.А. (для розгляду скарги Концерну "Військторгсервіс");
- представник Боримської А.М., адвокат Лошаков Денис Сергійович;
- державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Подільської районної в м.Києві державної адміністрації Мирополець Т.Д. (для розгляду скарги Лосенко М.С., Місюрак В.В.).
01 березня 2017 на 16:00 запрошені:

- скаржник Ворошилова Олена Олександрівна;
- скаржник Козицький Олексій Маркович;
- державний реєстратор КП «ГОТОВО» Зеленський С.О. (для розгляду скарги Козицького О.М.).
10 березня  2017 на 15:00 запрошені:

- державний реєстратор Шевченківської РДА Плетенець М.В. (для розгляду скарги Маркова Д.С.);
-  скаржник Сімороз Олександр Васильович;
- державний реєстратор КМДА Бандура Ю.В. (для розгляду скарги Сімороза О.В.);
-  скаржник Варга Зінаїда Федорівна (або її представник Насвіщук Л.А.);
- державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Варги З.Ф.);
- скаржник Достятня Валентина Михайлівна
.
29 березня 2017 на 16:00 запрошені:

- державний реєстратор Мовчан А.С. (для розгляду скарги Адаменко Н.М.);
- скаржник Адаменко Надія Миколаївна.


22 березня  2017 на 16:00 запрошені:

- державний реєстратор КП "Готово" Зеленський С.О. (для розгляду скарги голови Вереітінова А.В.);
- скаржник Вереітінов Андрій Володимирович;
- державний реєстратор КМДА Урдюк О.Ю. (для розгляду скарги Лопаткіна В.С.);
- скаржник Лопаткін Василь Сергійович.


15 березня 2017 на 16:00 запрошені:

- державний реєстратор КМДА Володкович В.В. (для розгляду скарги голови НКРЕКП Вовк Д.)
5 квітня 2017 на 16:00 запрошені:

- державний реєстратор Мовчан А.С. (повторно, для розгляду скарги Адаменко Н.М.);
- скаржник, представник ПАТ КБ "ЄВРОБАНК" Кононець В.В.;
- приватний нотаріус КМНО Трубінська О.О. (для розгляду скарги ПАТ КБ "ЄВРОБАНК");
- державний реєстратора КМДА Ісіков О.І. (для розгляду скарги Іздебської А.П.).
26 квітня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Чуйко Г.Г. (для розгляду скарги Копчи С.М.);
-  державний реєстратор УЗД КМДА Урдюк О.Ю. (для розгляду скарги Бухтіярова Н.І.);
- державний реєстратор КМДА Коломієць Є.Ю. (для розгляду скарги Оберемко Р.А..);
-  державний реєстратор КП Мироненко Д.О. (для розгляду скарги Майданюка Є.П.);
- приватний нотаріус Шишкіна А.О. (для розгляду скарги Себякіна А.І.).
10 травня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Дарницької РДА Ганєва Т.З. (для розгляду скарги ДП "Укртранснафтопродукт".);
- державний реєстратор Подільської РДА Якимович К.М. (для розгляду скарги Івашкевич Ю.А.);
- скаржник Івашкевич Юлія Анатоліївна;
- державний реєстратор Печерської РДА Гладун А.А. (для розгляду скарги  ТОВ "НЕСТ" );
- державний реєстратор Печерської РДА Дунєва І.Г. (для розгляду скарги Юрович Т.А.);
- адвокат Рябчук Олександр Сергійович (в інтересах скаржника Юрович Т.А.).
17 травня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Печерської РДА Гладун А.А. (для розгляду скарги  ТОВ "НЕСТ" );
-  державний реєстратор Печерської РДА Дунєва І.Г. (для розгляду скарги Юрович Т.А.);
- адвокат Рябчук Олександр Сергійович (в інтересах скаржника Юрович Т.А.);
- державний реєстратор Кендзьора В.Я. (для розгляду скарги Никоненка В.В., скарги АТ "ЭВРОЗАГБАНК", скарги Асієвої В.Г.);
- скаржник Никоненко Валентин Валентинович;
- приватний нотаріус Літвінова А.В. (для розгляду скарги Ігнатенко І.О.);
- скаржник Ігнатенко Ірина Олександрівна;
- державний реєстратора Канівець Л.М. (для розгляду скарги Федорчук І.І., скарги Національної поліції України)
- скаржник Федорчук Іван Ігорович.
24 травня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Канівець Л.М. (для розгляду скарги  Варги З.Ф. );
- скаржник Варга Зінаїда Федорівна та/або представник Насвіщук Л.А.
-  державний реєстратор Духновська О.А. (для розгляду скарги Ткаченка І.В.);
- державний реєстратор Панкова О.Є. (для розгляду скарги ДПАТ НАК "Украгролізинг");
- представник скаржника  ДПАТ НАК "Украгролізинг" Єремов Михайло Сергійович.
31 травня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Панкова О.Є. (для розгляду скарги ДПАТ НАК "Украгролізинг");
-  скаржник Варга Зінаїда Федорівна та/або представник Насвіщук Л.А.;
-  державний реєстратор Духновська О.А. (для розгляду скарги Науменко К.В.);
-  державний реєстратор Кендзьора В.Я. (для розгляду скарги Науменко К.В.);
07 червня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Коломієць Э.Ю. (для розгляду скарги  ТОВ "Фінансова компанія Капіталь Груп" );
- представник скаржника  ТОВ "Фінансова компанія Капіталь Груп" Курач В.П. ;
- приватний нотаріус Войтовський В.С. (для розгляду скарги Бондаренко І.Л.);

14 червня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- скаржник Борисенко Анатолій Миколайович;
- представник скаржника  Лавринович О.В. та скаржник Фенько Юрій Вікторович ;
- приватний нотаріус Осипенко Д.О. (для розгляду скарги Фенько Ю.В.);
21 червня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Оболонської РДА Цукренко І.М.;
- державний реєстратор КМДА Володкович В.В
.
30 червня  2017 на 15:00 запрошені та повідомлені про засідання:
- державний реєстратор Кендзьора В.Я.;
- скаржник Калініна-Симончук Ю.С.
05 липня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КП "Готово" Шапошник Э.І.
12 липня  2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Солом"янської РДА Шпак І.І. (для розгляду скарги Арутюнової І.А.)
09 серпня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Микитенко О.В. (для розгляду скарги Корсакова С.В.);
- скаржник Корсаков Сергій Віталійович.


26 липня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Балін П.П. (для розгляду скарги Вірченка С.В.);
- скаржник Вірченко Сергій Васильович.
23 серпня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор ДЗР КМДА Урдюк О.Ю. (для розгляду скарги Козак Г.А.);
- скаржник Козак Святослав Миколайович в інтересах Козак Ганни Андріївни.


16 серпня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Подільської РДА Полякова В.О. (для розгляду скарги Мичко Н.П.);

06 вересня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги Державної фіскальної служби України.);
- представник скаржника Державної фіскальної служби України;
- державний реєстратор Солом"янської РДА Сив"юк Т.С. (для розгляду скарги ДП "Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту");
- представник скаржника ДП "Державний науково-дослідний центр залізничного транспорту"
15 листопада 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:
- державний реєстратор КМДА Кулик Н.М. (для розгляду скарги Дробаха Я.Г.);
- державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Дробаха Я.Г. та скарги Дробах Л.П.);
- державний реєстратор КМДА Микитенко О.В. (для розгляду скарги Дробах Л.П.).

08 листопада 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:
- державний реєстратор КМДА Володкович В.В. (для розгляду скарги Центру транспортного сервісу "Ліски");
20 грудня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Дудник А.А. (для розгляду скарги представника ПАТ "МетаБанк" Сербиненка С.В.);

- державний реєстратор КМДА Дудник А.А. (для розгляду скарги Титкова С.Г.).

13 грудня 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Дудник А.А. (для розгляду скарги Надельнюка Р.О.).

22 листопада 2017 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Подільської РДА Полякова В.О. (для розгляду скарги Федченка М.О.);

- скаржник Федченко Мирослав Олегович.
21 лютого 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Дудник А.А. (для розгляду скарги Бацінка Л.Ф.).



14 лютого 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Полянцева О.М. (для розгляду скарги Коляди Є.А.);

-  скаржник Коляда Є.А.



31 січня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор Солом"янської РДА  Бондаренко Л.М. (для розгляду скарги Комісара Б.Г.);

-  державний реєстратор Солом"янської РДА  Шпак І.І. (для розгляду скарги Комісара Б.Г.);

- скаржник Комісар Б.Г. та його представник Хорошко О.М.


21 січня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Ісіков О.І. (для розгляду скарги Левчука В.В.);

-  державний реєстратор КМДА Томащук О.Л. (для розгляду скарги пр-ка ТОВ "Інтернет-експерт та ТОВ "Західбудінвест компані консалтинг" Масовової В.С.).
14 березня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КМДА Кендзьора В.Я. (для розгляду скарги Теплюка М.Д., Теплюк Н.Г.);

-  державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Бонюка О.В.).

28 лютого 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- державний реєстратор КП Примак Д.Ф. (для розгляду скарги ТОВ "Компанія Дената").
04 квітня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


-  державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Борзаковського В.М., Борзаковської Н.М.);

- скаржник Саченко Людмила Юріївна;
-  державний реєстратор Шевченківської РДА Савенкова О.В. (для розгляду скарги Захарова Г.Є.);


30 березня 2018 на 15:00 запрошені та повідомлені про засідання:


-  державний реєстратор КМДА Полянцева О.М. (для розгляду скарги Дробаха Я.Г.);

-  державний реєстратор КМДА Пода С.П. (для розгляду скарги Миклуш М.І. в інтересах Азізі Хаді);

-  державний реєстратор КМДА Микитенко О.В. (для розгляду скарги Клочко А.В.);

-  державний реєстратор Солом"янської РДА Кобякова І.О. (для розгляду скарги ВАТ "ЗНКІФ "Національний проект");

-  державний реєстратор Солом"янської РДА Кобякова І.О. (для розгляду скарги ВАТ "ЗНКІФ "Інвестиції і нерухомість").



21 березня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


-  державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Міністерства освіти і науки України);

-  державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Дробаха Я.Г.);

-  державний реєстратор КМДА Полянцева О.М. (для розгляду скарги Дробаха Я.Г.);

-  державний реєстратор КП Павленко К.В. (для розгляду скарги Тройнікової Т.О.,

Тройнікової О.Л., Тройнікова О.А.);

- державний реєстратор КП Набока В.М. (для розгляду скарги Тройнікової Т.О.,

Тройнікової О.Л., Тройнікова О.А.).
18 квітня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

-  державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги Інституту залізничного транспорту в особі пресдставника Зайцева В.О.);

- скаржник Інститут залізничного транспорту в особі пресдставника Зайцева В.О.;
25 квітня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

-  державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги Інституту залізничного транспорту в особі представника Зайцева В.О.);
- державний реєстратор КМДА Полянцева О.М. (для розгляду скарги Олянюка В.М.);
- скаржник Олянюк Володимир Михайлович;
-державний реєстратор Солом"янської РДА Бровко К.П. (для розгляду скарги Зузулі О.Р. представника ОСББ "Башта").
11 травня 2018 на 14:00 запрошені та повідомлені про засідання:

-  державний реєстратор КМДА Кулик Н.М. (для розгляду скарги Савченка І.С.);
-скаржник Савченко Ігор Сергійович;
-  державний реєстратор КМДА Кулик Н.М. (для розгляду скарги Стальненка О.М.);
скаржник Стальненко Олег Миколайович;
- скаржник Тодоров Іван Георгійович в інтересах ТОВ "Агрофірма "Дністровська";
- державний реєстратор КП Бондарина А.А. (для розгляду скарги Тодорова І.Г.);
- представник скаржника Овчаренко Л.П. - Лошаков Денис Сергійович;
- державний реєстратор КМДА Кравець Ю.І. (для розгляду скарги Овчаренко Л.П.);
-скаржник Чулков Всеволод Володимирович;
- державні реєстратори КМДА Кулик Н.М., Канівець Л.М., Шиян О.В., Кендзьора В.Я. (для розгляду скарги Чулкова В.В.);
- скаржник Ткач Олександр Володимирович;
-  державний реєстратор КМДА Кулик Н.М. (для розгляду скарги Ткача О.В.).

5 травня 2018 на 14:00 запрошені та повідомлені про засідання:

-  державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги ТОВ "Західбудінвест компані консалтинг").
16 травня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- державний реєстратор КМДА Микитенко О.В. (для розгляду скарги Савченко В.В.);
- державний реєстратор КМДА Микитенко О.В . (для розгляду скарги Попова М.Г.);
- скаржник Попов Микита Геннадійоич;
- керівник відділу реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Дарницької РДА;
- скаржник Тодоров Іван Георгійович;
- державний реєстратор КП Бондарина А.А. (для розгляду скарги Тодорова І.Г.)
23 травня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- державний реєстратор КМДА Микитенко О.В. (для розгляду скарги Войтенко Л.П.);
- скаржник Войтенко Леонід Петрович;
- державний реєстратор Оболонської РДА Карімова Л.П. (для розгляду скарги Ющенко Л.В.);
-скаржник Ющенко Людмила Василіван.
30 травня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- державний реєстратор КМДА Шиян О.В. (для розгляду скарги директора філії  "НДКТІЗТ" ПАТ "Укрзалізниця" Зайцева В.О.);
- представник скаржника  філії  "НДКТІЗТ" ПАТ "Укрзалізниця";
- державний реєстратор КМДА Володкович В.В. (для розгляду скарги голови комісії з реорганізації ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" Шутова К.);
- представник скаржника ДП "Головний науково-дослідний та проектний інститут землеустрою".
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


20 червня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- державний реєстратор КМДА Коломієць Э.Ю. (для розгляду скарги Лизуна Б.П.);
- адвокат П"ятак І.І. в інтересах скаржника Лизуна Б.П.;
- державний реєстратор КМДА Канівець Л.М. (для розгляду скарги Стайкової Н.В.);
-скаржник Стайкова Наталія Володимирівна.
27 червня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- адвокат П"ятак І.І. в інтересах скаржника Лизуна Б.П.;
- представник Генеральної прокуратури України (для розгляду скарги Лизуна Б.П.);
- представник Департаменту з питань реєстрації КМДА (для розгляду скарги Лизуна Б.П.).
04 липня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- скаржник Ткач Олександр Володимирович;
-  державний реєстратор КМДА Балін П.П. (для розгляду скарги Ткача О.В.);
- скаржник Дзіковський Сергій Володимирович;
- державний реєстратор КМДА  Канівець Л.М. (для розгляду скарги Дзіковського С.В.);
- скаржник Троян Павло Іванович;
- державний реєстратор КМДА  Дудник А.А. (для розгляду скарги Трояна П.І.);
- скаржник Марункевич Наталія Вікторівна;
- державний реєстратор КМДА  Кулик Н.М. (для розгляду скарги Марункевич Н.В.);
- державний реєстратор КМДА  Микитенко О.В. (для розгляду скарги Марункевич Н.В.);
- скаржник Польська Катерина Олексіївна;
- державний реєстратор КМДА  Микитенко О.В. (для розгляду скарги Польської К.О.).
11 липня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- скаржник Савченко Ігор Сергійович;
-  державний реєстратор КМДА Кулик Н.М.(для розгляду скарги Савченка І.С.);
24 липня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- скаржник Левченко-Шпак Наталія Василівна;
-  державний реєстратор КМДА Духновська О.А.(для розгляду скарги Левченко-Шпак Н.В.);
-  скаржник Шпак Ігор Олександрович;
-  державний реєстратор КМДА Балін П.П.(для розгляду скарги Шпак І.О.)
08 серпня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:


- скаржник представник Міністерства освіти і науки України;
-  державний реєстратор КМДА Балін П.П.(для розгляду скарги представника Міністерства освіти і науки України ).
15 липня 2018 на 16:00 запрошені та повідомлені про засідання:

- скаржник Борзаковський Вячеслав Михайлович;
- скаржник Савченко Влада Вячеславівна;
-  державний реєстратор КМДА Духновська О.А.(для розгляду скарги Борзаковського В.М.);
-  державний реєстратор КМДА Балін П.П. (для розгляду скарги Савченко В.В.);
-  державний реєстратор КМДА Духновська О.А.(для розгляду скарги Польської К.О.);
-  державний реєстратор УДР Калина А.(для розгляду скаргиТеслі С.М.).
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua