ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні, у Першому Київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в місті Києві Оксана Василяка та директор Першого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Леся Бурчак провели відкритий прийом.
Громадяни звертались з такими питаннями: як одержати заборговану зарплату, як закрити громадську організацію, як правильно оформити спадщину, як оформити субсидію, як працює послуга «Шлюб за добу», як діяти у разі, якщо намагаються відібрати майно, як правильно оформити документи на реєстрацію громадського формування та інші правові питання.
Гія Гецадзе зауважив, що окрім прийомів громадян, праву інформацію можна отримати в рамках проекту Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО!», про роботу якого детально можна дізнатися на веб-сайті: http://pravo.minjust.gov.ua/.
Станіслав Куценко зазначив, що усі питання, з якими прийшли на прийом громадяни, на шляху вирішення та взяті під особистий контроль. Зокрема, від громадянина надійшла скарга на дії шахраїв щодо неповернення боргу. Одразу ж під час прийому було узгоджено план дій із адвокатом Бюро вторинної правової допомоги щодо роботи із слідчим Національної поліції. Скаржник задоволений, що має можливість отримати безкоштовну допомогу адвоката.
Очільник столичної юстиції додав, що на сьогодні, в Києві є 4 центри безоплатної правової допомоги, тут кожен може отримати консультацію у справах цивільного, адміністративного характеру. Консультування та допомога здійснюється за номером “гарячої лінії” 0 800 21 31 03, або безпосередньо у центрах, котрі розташовані за адресами:

- Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, бульвар Верховної Ради 33/1

- Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Ділова, 14 б

- Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, Сімферопольська, 5/1

- Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2 а

Директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги у місті Києві Оксана Василяка, зауважила, що для зручності громадян діє сервіс «Он-лайн будинк юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, де можна отримати дублікати втрачених документів, зареєструвати чи ліквідувати бізнес та не стояти у чергах.
Основна мета проведення подібних консультацій - допомога громадянам в захисті їх законних прав та підвищення правової свідомості серед населення, що є запорукою побудови правового суспільства.

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua