ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


6 жовтня Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Київський національний торговельно-економічний університет провели спільний правоосвітній захід з нагоди святкування Дня юриста.
До розмови зі студентами долучились Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві - Станіслав Куценко, Керівництво та професорсько-викладацький склад Київського національного торговельно-економічного університету (Декан юридичного факультету Тарас Гуржій, викладачі кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права), студенти Київського національного торговельно-економічного університету та представники засобів масової інформації.
Станіслав Куценко привітав присутніх із Днем юриста, котрий вся Україна буде святкувати 8 жовтня. Очільник столичної юстиції акцентував увагу на можливості практики для студентів юридичних факультетів у всіх структурних підрозділах київського управління юстиції. Він відмітив, що у стінах вузу вони отримують теоретичні знання, тоді як в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві у них є можливість отримати реальний практичний досвід і залишитись тут на роботу.
Куценко додав, що однією з важливих новації Мінюсту, є програма соціальний ліфт, який працює на https://online.minjust.gov.ua/ та дозволяє вільно працевлаштовуватися в органах юстиції та кар’єрно у них зростати.
На заході також виступило керівництво та професорсько-викладацький склад Київського національного торговельно-економічного університету. У своїх доповідях вони прокоментували нещодавно прийнятий Закон України «Про освіту» та можливості самореалізації молоді в сучасних українських реаліях.
Кожен студент мав нагоду ознайомитись із правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!», де, зокрема, даються відповіді на те, як правильно чинити у разі, коли за здачу екзамену або вступ до вузу у вас вимагають хабара та багато інших питань про захист своїх прав та свобод.
Метою подібних заходів є привернення уваги студентської молоді до питань формування і реалізації державної правової політики; заохочення брати участь у підвищенні рівня правової освіти та культури суспільства.

Юстиція - відкрита до людей!

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua