ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


У Першій Київській державній нотаріальній конторі відбувся «День відкритих дверей» на який було запрошено студентів із юридичних факультетів столичних вишів: Національного Авіаційного Університету, університету «КРОК» та Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна». Більшість студентів раніше ніколи не стикались з роботою нотаріусів і вперше ознайомились з нею на заході.
Нотаріат - важлива інституція в державі, а нотаріус - одна з юридичних професій, що найбільше наближені до людей. У державному нотаріаті:
- Видають договори купівлі-продажу, дарування, довічного утримання та інші
- Видають посвідчення заповітів, в тому числі секретних
- Оформляють довіреності
- Видають свідоцтва про право на спадщину
- Засвідчують вірності копій документів та виписок з них
- Засвідчують справжності підпису на документах
Кожен нотаріус приймає від 2 до 5 тисяч громадян на рік.
На заході перед студентством виступили: Віце-президент Нотаріальної палати України - Оніщук Ольга Миколаївна, член Ради Нотаріальної палати України у місті Києві - Сидоренко Андрій Васильович, Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві - Равлюк Андрій Григорович та Начальник Управління з питань нотаріату - Міненко Кирило Вікторович.
Спікери зазначили, що за останні два роки роботи було:
- Посилено контроль за діяльністю нотаріусів міста шляхом проведення планових перевірок кількість яких збільшено на 47%
- Державними нотаріусами на 61% збільшено кількість надання додаткових платних послуг правового і технічного характеру.
- Налагоджено прийом у державному нотаріальному архіві за допомогою електронного запису, запроваджено механізм оперативного збору інформації від приватних нотаріусів за допомогою Google form.
Студентів запросили до проходження практики в державному нотаріаті та наголосили , що через розділ «Соціальний ліфт» сервісу Он-лайн будинок юстиції (https://online.minjust.gov.ua) кожен студент юридичного факультету може подати заявку на стажування в будь-якій державній нотаріальній конторі міста Києва.
Подібні заходи спрямовані на допомогу молоді у визначенні з майбутньою професією. Адже, студенти-юристи мають змогу детально ознайомитись з роботою нотаріусів, побачити робочі кабінети, отримати цінні практичні навики.

Юстиція - відкрита для людей!

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua