ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні, у Третьому Київському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе , начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, директор Регіонального центру з питань надання безоплатної вторинної правової допомоги в м.Києві, Оксана Василяка та директор Третього київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Рудих Юрій провели відкритий прийом громадян та надали правові консультації.
Громадяни звертались з такими питаннями: як одержати виплату аліментів за останні, як правильно оформити спадщину, право на отримання пенсії, як діяти у разі, якщо намагаються відібрати майно, скільки коштують послуги оцінщика майна і який податок необхідно буде заплатити, як правильно оформити документи на реєстрацію громадського формування та інші правові питання.
Гія Гестадзе зазначив,  що окрім прийомів громадян,   праву інформацію можна отримати  в рамках проекту Мінюсту «Я МАЮ ПРАВО!», про роботу якого детально можна дізнатися на веб-сайті: http://pravo.minjust.gov.ua/.
Станіслав Куценко додав, що на сьогодні, в Україні діє 551 точка доступу до безоплатної правової допомоги. В  Києві їх чотири:

Перший київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, бульвар Верховної Ради 33/1

Другий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Ділова, 14 б

Третій київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, Сімферопольська, 5/1

Четвертий київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги м. Київ, вул. Максима Кривоноса, 2 а

Юрій Рудих наголосив, що  отримати безоплатну первинну правову допомогу мають право усі  громадяни України, а також іноземці, особи без громадянства, в тому числі біженці, які перебувають під юрисдикцією України.
Список осіб, що мають право на вторинну безоплатну правову допомогу та іншу інформацію про безоплатну правову допомогу можна знайти на веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги www.legalaid.gov.ua або за телефоном єдиного контакт-центру: 0-800-213-103.
Основна мета проведення подібних консультацій - допомога громадянам в захисті їх законних прав та підвищення правової свідомості серед населення, що є запорукою побудови правового суспільства. 
Слід додати, що Міністерство Юстиції України у цьому році отримало премію Data Award у номінації Open Data Government і було  визнано найбільш відкритим до людей державним органом.

Юстиція - відкрита для людей!

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua