ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні, 26 вересня у приміщенні Другого Київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся відкритий прийом громадян за участі заступника Міністра юстиції України Гії Гецадзе , начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслава Куценка , директора Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдана Кушніра.
Громадяни мали нагоду отримати правову консультацію фахівців тадізнатись про свої права під час спілкування з правоохоронними органами, права споживачів, права дітей та жінок, учасників АТО, ветеранів війни, тимчасово переміщених осіб та людей з інвалідністю та з інших актуальних питань.
Заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе розповів громадянам про запуск проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та зауважив, що основна мета проекту - сформувати нову правову культуру у суспільстві, що забезпечить сталий розвиток України як сучасної правової демократичної держави.
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко зазначив, що подібного роду прийоми дуже важливі для покращення сервісів обслуговування громадян та реалізації права кожного на зверення. Також нагадав про роботу офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua/, що значно розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для їх захисту.
Директор Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Богдан Кушніррозповів про нюанси безоплатної правової допомоги, як і де безкоштовно проконсультуватись у юриста та зазначив, що в Україні діє 551 точок доступу до безоплатної правової допомоги.
Веб-сайт Координаційного центру з надання правової допомоги: www.legalaid.gov.ua
Єдиний контакт-центр: 0-800-213-103

ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua