ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Співробітники Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у місті Києві відвідали «День правничої кар’єри» та розповіли про проект Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!"
26 жовтня працівники Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у місті Києві взяли участь у Дні правничої кар'єри, що традиційно відбувається на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
День правничої кар'єри - це безпосередня зустріч студентів та роботодавців з метою обміну актуальною інформацією на ринку праці, встановлення контактів між ними. У цей день студенти, випускники та молоді юристи отримують прекрасну нагоду поспілкуватись з представниками юридичних та адвокатських компаній, дізнатись їх вимоги до потенційних працівників, знайти актуальні пропозиції стажування та працевлаштування.
Головне територіальне управління юстиції у м.Києві - єдиний державний орган, який представив свої вакансії на заході.
Співробітники Управління персоналу оголосили студентам перелік відкритих вакансій у підрозділах столичної юстиції. Окрім цього, провели правопросвітницьку роботу з молоддю та розповіли про проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" http://pravo.minjust.gov.ua/category/news/. А саме, що треба робити, коли порушують права студента під час навчального сезону, адже захистити свої права може кожен. Юридично-грамотна молодь, яка знає та вміє захищати свої права - це майбутнє України.
Співробітники ГТУЮ у м.Києві також розказали про процедуру відбору на державну службу та ознайомили юних спеціалістів із проектом «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/ та розділом «Соціальний ліфт». За його допомогою ті, хто бажає влаштуватись на роботу в органи юстиції можуть подавати онлайн-заявки.
У перспективі кандидати проходитимуть додаткове навчання, потраплятимуть у відповідний рейтинг. Найкращі отримають роботу. Таким чином гарантуються абсолютно прозорі процедури, завдяки яким усі охочі відповідно до своїх вмінь та навичок зможуть потрапити на роботу в органи юстиції.
Також наголосили, що ми не ховаємось у кабінетах, запрошуємо активну та кваліфіковану молодь до роботи до структурних підрозділів ГТУЮ у м.Києві. Тільки знання, досвід та бажання працювати допоможуть стати частиною великої команди.

Юстиція відкрита для людей!
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua