ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                  До уваги керівників підприємств, установ, організацій,
                                                                          громадян та колег-юристів!

Шановні друзі!

Інформуємо, що розпочато передплату офіційних видань на 2018 рік.
Офіційними виданнями, які забезпечать Вас правовою інформацією, є «Офіційний вісник України», «Бюлетень Міністерства юстиції України», «Кодекси України», «Картотека законодавства України», «Систематичне зібрання чинного законодавства України».

«Офіційний вісник України»
- це найповніше офіційне видання повних текстів нормативно-правових актів.
На сторінках «Офіційного вісника України» опубліковуються акти Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, Конституційного Суду України, Генеральної прокуратури України, а також Національного банку України, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України.

Для тих, хто цікавиться останніми змінами в законодавстві із коментарями фахівців до них, діяльністю органів юстиції, юридичною практикою, новинами із засідань, конференцій, «круглих столів»  з актуальних питань юриспруденції, а також важливими подіями із наукового життя у сфері права Міністерством юстиції України щомісяця видається «Бюлетень Міністерства юстиції України».

Видання «Кодекси України» у книжковій формі забезпечує користувачів текстом кодексу в контрольному стані, а у теках з роз`ємними замками - щомісячну підтримку текстів усіх кодексів у контрольному стані за технологією змінних аркушів.

Журнал «Картотека законодавства України» (за класифікацією Міністерства юстиції України) - це видання, яке забезпечує ведення карткового обліку законодавства. Передплатники журналу отримують заповнені картки для систематичного каталогу нормативно-правових актів. Також надається електронна форма журналу, яка дозволяє користувачам роздруковувати картки за своїм вибором. Крім електронного журналу, на компакт-диску розміщується правова система «Зібрання законодавства України».

Видання «Систематичне зібрання чинного законодавства України» містить систематизоване законодавство за галузями і складається з друкованої та електронної частин.
У друкованій частині публікується систематичний покажчик нормативно-правових актів.
Електронна частина містить дві комп`ютерні правові системи на компакт-диску. Одна із них - «Систематичне зібрання чинного законодавства України» - включає законодавство раніше укладених галузей, а також галузей поточного укладання. Інша система - «Зібрання законодавства України» - містить все законодавство України починаючи з 1991 року.

Передплату офіційних видань Міністерства юстиції України можна оформити за такими передплатними індексами:

«Офіційний вісник України» (друкована версія)- 40433;
«Офіційний вісник України» (електронна версія видання CD - диску) - 48345;
«Бюлетень Міністерства юстиції України»
(друкована версія) - 22670;
«Бюлетень Міністерства юстиції України»
(електронна версія видання CD - диску) - 86654;
«Кодекси України»
(книжкова форма) - 21993;
«Кодекси України»
(видання в теках) - 74252;
«Картотека законодавства України»
(за класифікацією Міністерства юстиції України) - 91133;
«Систематичне зібрання чинного законодавства України» - 01379.
ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ @

01001, м. Київ, пров. Музейний 2д
тел. (044) 270-58-40, 279-85-41
mail: info@kv.minjust.gov.ua