ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Стажування для приватних виконавців у відділах державної виконавчої служби столиці

До уваги осіб, які мають намір здійснювати приватну виконавчу діяльність!
Змінено порядок проходження стажування приватного виконавця та передбачено можливість осіб проходити стажування як в органах державної виконавчої служби, так і у приватних виконавців.
Для проходження стажування в органах державної виконавчої служби столиці, особі необхідно подати до Головного територіального управління юстиції у місті Києві заяву, до якої додати копії: документа, що посвідчує особу; диплома про вищу юридичну освіту; свідоцтва про проходження навчання.

Наказом Міністерства юстиції України від 12.04.2019
1191/5 «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства юстиції України», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 16.04.2019 за 396/33367, внесено зміни до Порядку допуску до професії приватного виконавця, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 25.10.2016 3053/5. 

Вже маємо першого стажиста, який побажав отримати практичний досвід в органах державної виконавчої служби та наразі проходить стажування в Дніпровському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва.
Ми хочемо ділитися знаннями та будемо раді бачити на стажуванні ще більше осіб, які бажають долучитися да рядів приватних виконавців!