ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Сьогодні в Україні святкують День Національної поліції

Співробітники юстиції не оминули це свято та вийшли на Хрещатик, щоб розповіти поліцейським про їхні права у рамках загальнонаціональної кампанії Міністерства юстиції України https://pravo.minjust.gov.ua/ua
Основні завдання Нацполіціі - реалізація державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, протидії злочинності, підтримки громадської безпеки і порядку, надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або через надзвичайні ситуації потребують такої допомоги.
4 липня 2015 року нова українська поліція склала присягу. Першим містом, у якому вона запрацювала, став Київ.
Загальнонаціональний право?просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО?!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Мета проекту - підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави, тому співпраця з поліцією, як органом, який захищає громадян є надзвичайно важливою у цьому напрямку - заначила в.о.заступника начальника відділу аналітично-правової роботи Управління судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ м. Києва Ірина Малаш.