ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Столична юстиція розповіла про права громадян під час Зеленого марафону

11 травня очільник Станіслав Куценко та співробітники столичної юстиції взяли участь у Зеленому марафоні на Поштовій Площі столиці.
Що таке Зелений Марафон?Це захід, спрямований на знаходження рівноваги між людиною та природою.
У рамках заходу об’єдналися  еко-активісти, які обговорили тенденції у галузі охорони природи і здорового способу життя. Професійні спортсмени, спортивні секції та школи провели майстер-класи з йоги, боксу та дзюдо на тематичних локаціях. Співробітники столчиної юстиції на правовій локації розповіли про захист прав громадян. Зокрема, наголосили на захисті прав споживачів, відповідальному батьківстві та відповіли на всі правові запитання від учасників та відвідувачів заходу, а їх було чимало.
Створювати жвавий та позитивний настрій відомі зіркові ведучі та блогери. А на справжніх гурманів та шанувальників здорової їжі очікували смаколики на фудкортах.
Але найголовніше - це не тільки весело, а й з користю проведений час.
Очільник столичної юстиції особисто консультував бажаючих та зауважив:
«Найбільш незахищеним є той українець, який не знає своїх прав і не вміє ці права захищати. Проект Мін’юсту "Я МАЮ ПРАВО!" сьогодні є наймасштабнішим просвітницьким проектом країни. Ми активно працюємо за такими напрямками як захист прав дітей, боротьба збулінгом та домашнім насильством, над захистом прав споживачів та по інших важливих напрямках. Столична юстиція з початку року провела близько тисячі правопросвітницьких заходів.»
Захищайте свої права разом з Мін’юстом!