ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Столичнаюстиція взяла участь у дитячому профорієнтаційному фестивалі Місто Професій у Парк імені Тараса Шевченка

"Місто Професій" - це дитячий соціальний проект, метою якого є дати можливість дітям спробувати себе у різних професіях.
Співробітники столичної юстиції ознайомили дітей з професією нотаріуса, державного виконавця, церемоніймейстера та іншими.
При вході на фестиваль кожна дитина отримувала паспорт, карту представлених професій та мала можливість «влаштуватись на роботу». Після короткого майстер класу від фахівців своїх галузей, діти приступають до "роботи".
Сумлінні "працівники" отримали заробітню плату, яку витратити в крамниці солодощів та подарунків, розташовану на території "Міста Професій".
До столичної юстиції влаштовувались допитливі та розумні школярі, які вже багато знають про свої права.
Вони вже знали про проект «Я МАЮ ПРАВО!» та у майбутньому хочуть стати адвокатами та юристами, хочуть відстоювати права незахищених верств населення.
Також працівники юстиції проінформували батьків про можливість отримати безоплатну правову допомогу, звернувшись до Єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103. Також усі  бажаючі отримали правові консультації безпосередньо під час заходу та ознайомилися з інформаційними матеріалами Міністерства юстиції і Головного територіального управління юстиції у місті Києві.