11 березня Ірина Дубиківська та Станіслав Куценко зустрілись із представниками Посольства Держави Ізраїль в Україні та презентували роботу Open Space Дарницького відділу державної реєстрації актів цивільного стану.
Центр OpenSpace - це сучасне отримання послуг за європейськими стандартами, де українці можуть в комфортних умовах без черг, без годинних очікувань отримати найбільш популярні послуги у сфері реєстрації актів цивільного стану швидко, якісно та в комфортних умовах.
Керівник Управління державної реєстрації актів цивільного стану Мін’юсту Ірина Дубиківська зауважила: «Міністерство юстиції України працює для зручності громадян. Результати цієї роботи громадяни можуть побачити вже сьогодні, завітавши до Центру «Open Space» та відчувши на собі нову якість сервісів у сфері юстиції. «Open Space» це відхід від кабінетної системи, безпосереднє спілкування з працівниками, швидкість надання послуг." Наразі в Україні працює 27 таких центрів у різних регіонах країни.
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко розповів, що Дарницький центр Open Space був першим в Україні та почав роботу в листопаді 2017 року. У 2019 році послугами Центру скористалось 3662 громадяни: прийнято 1096 заяв про державну реєстрацію актів цивільного стану (державну реєстрацію шлюбу, розірвання шлюбу, державну реєстрацію зміни імені); з питань отримання документів про державну реєстрацію актів цивільного стану звернулось 1909 громадян, а саме: 1284 з питань отримання повторних свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану та 625 з питань отримання витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян; складено 657 актових записи про державну реєстрацію актів цивільного стану.
Перевагами Центру є:
- скорочення часу на отримання послуги;
- реєстрація відвідувачів завдяки функціонуванню «електронної системи керування чергою»;
- оплата всіх послуг будь-якою банківською карткою за допомогою терміналу, що встановлений у приміщенні відділу;
- отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану абсолютно прозоро та без зайвих клопотів.
Нагадаємо, що у Києві скористатись послугами Open Space можна у Дарницькому ДРАЦСі (вул. Костянтина Заслонова,16) та у Голосіївському ДРАЦСі (вулиця Велика Васильківська, 92).
Детальну інформацію щодо графіку роботи та контактних даних дивіться на сайті столичної юстиції   
  http://www.justicekyiv.gov.ua/open_space.html


ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ