ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
2018 - рік проекту "Я МАЮ ПРАВО"

Як Столична юстиція разом із українцями вчилась захищати свої права або "Я МАЮ ПРАВО" у кожен дім
Співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві за 2018 рік провели більше 7 тисяч правових консультацій громадян, з них більше 4 тисяч - це консультації через гарячі лінії
http://justicekyiv.gov.ua/garychi_linii_gtuy.html,
284 консультації надала громадська приймальня та майже 3 тис консультацій було здійснено під час роботи виїздних пунктів. У тому числі, провели більше 760 правопросвітницьких заходів, де презентували загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»
??.
Співробітники столичної юстиції побували скрізь: консультували громадян на вулицях, у Метрополітені, аеропортах, школах, Вищих навчальних закладах, в державних установах, біліотеках, на ярмарках та фестивалях. Правові консультування відбуваються за такими напрямками як протидія булінгу, протидія домашньому насильству, виплата аліментів, виїзд дитини за кордон, які права гатантуються захисникам України, як виконати рішення суду, як оформити субсидію та ін. http://pravo.minjust.gov.ua/
Так, завдяки роботі співробітників ГТУЮ у м. Києві у муніципальних кінотеатрах міста Києва перед показом фільму транслюється ролик «Я МАЮ ПРАВО!», так само і на Центральному залізничному вокзалі гості столиці мають змогу переглянути ролик "Я МАЮ ПРАВО!", а також в усіх відділеннях одного з найбільших банків по всій Україні.
Співробітники столичної юстиції влаштовували правові заходи у музеї під відкритим небом «Пирогів», на наймасштабнішому музичному фестивалі країни Atlas Weekend на новорічних ярмарках та ярмарках вакансій.
Відбулась правопросвітницька лекція для працівників одного з найбільших заводів - «КОКА КОЛА» про захист прав громадян.
Також Столичною юстицією було проведено фестиваль «Захисту прав споживачів» на території маркет-молу «Даринок», де окрім правової інформації партнери управління надавали якісну інформацію, щодо вибору продуктів харчування, та актуального на той час придбання шкільної форми. Соціальна акція «Я маю право на повагу!» приурочена до Міжнародного дня боротьби із сексуальним насильством в умовах конфлікту була насичена майстер-класами з самооборони, виставкою зброї, правовими та психологічними консультаціями.
До Дня Конституції України столична юстиція поставила рекорд із масового читання статей Конституції України
????. Більше 200 співробітників юстиції Києва вийшли на центральну вулицю столиці, щоб розповісти киянам та гостям міста про основні права, котрі гарантовані їм основним законом держави.
Сотні студентів із національних вузів вже втретє взяли участь у правовому турнірі на Кубок ГТУЮ у місті Києв. Це захід, що дав можливість студентам-юристам проявити свої найкращі якості та професійні навички.
Особливе місце у захисті прав громадян посідає протидія булінгу. Адже виховання свідомої та правообізнаної молоді - запорука здорового суспільства. Завдяки правовим урокам та квестам більше 5 тисяч школярів столиці дізнались про свої права та методи протидії булінгу.
На 2019 рік запланований ще більш інтенсивний графік роботи, ще креативніші правові заходи,консультації та фестивалі.
Ми працюємо для вас щодня!
Захищайте свої права з Мін’юстом!