ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
"Прокачай свої права" разом з юстицією!

25 жовтня 2018 року столична юстиція спільно з Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України провели для учнів старших класів середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
8 Оболонського району міста Києва профілактичний правовий  квест «Прокачай свої права!».
Даний захід проходив на базі режимного об’єкта спеціального призначення - Приймальника-розподільника для дітей ГУНП у місті Києві.
Місце проведення квесту було вибрано не випадково.
Оскільки в ньому перебувають діти, які вчинили правопорушення, до набрання щодо них рішенням суду законної сили, діти, що перебувають у розшуку як такі, що зникли, залишили сім'ї або навчально-виховні заклади (бродяжать) або залишили держави постійного проживання і відповідно до міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, підлягають поверненню до держави свого постійного проживання.
Зважаючи на це, метою даного заходу було проведення превентивної діяльності в частині запобігання вчиненню неповнолітніми різного роду правопорушень.
Виконуючи завдання, діти в ігровій формі покращували та здобували нові знання з правознавства.
Школярі зрозуміли наскільки важливим є дотримання встановлених в суспільстві норм та правил поведінки і що буває за порушення прав і законних інтересів інших людей.
Також ніхто не залишився без нагород. Кожноу учню вручили грамоту та приємний подарунок.
Захищайте свої права з Мін'юстом!