ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
"Я маю право на нове життя"

3 жовтня 2018 року в Національному історико-ахітектурному музеї "Київська фортеця" стартував фестиваль-виставка творчих робіт підлітків, засуджених до позбавлення волі, "Я маю право на нове життя".
Фестиваль запровадили задля підвищення інтересу молоді до права, як основної цінності громадського суспільства для безконфліктної реалізації своїх інтересів у всіх сферах життя; сприяння інтеграції дітей, що мають проблеми із законом, у суспільство.
Під час огляду експозиції також обговорили тему дитячої злочинності та ті виклики, котрі сьогодні існують в суспільстві.
"Наше задвання через ювенальну пробацію показати, що кожна людина має право на другий шанс. І що кожна людина може повернутися до нормального життя. Це стосується як неповнолітніх, так і дорослих. Проте, найголовнішою причиною дитячої злочинності, на мою думку, є відсутність необхідного виховання дітей вдома та послаблення батьківського авторитету в суспільстві в цілому. Спрацьовує простий закон: коли батьки не приділяють належної уваги вихованню своїх дітей, за них це роблять: вулиця, погана компанія, телебачення, інтернет, алкоголь та наркотики", - звуважив Станіслав Куценко.
Експонуються роботи неповнолітніх віком від 14 до 18 років, які скоїли злочин та перебувають у виховних колоніях України. Виставка має назву “Я маю право на нове життя”, де в художніх формі, неповнолітні засуджені, висловлюють своє бачення особистого майбутнього після звільнення.
Виставка проводиться за спільної ініціативи громадських організацій «СКМ», Союз «Золотий Вік України», Міжнародна асоціація «Об’єднані Україною» за підтримки Міністерства молоді та спорту України і Міністерства юстиції України в рамках реалізації програми “Соціальна адаптація неповнолітніх, які скоїли злочин”.
#ЯМП
#MinJust4U