ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Столична юстиція презентувала проект «Я МАЮ ПРАВО!» для студентів Національного лінгвістичного університету

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві підписало меморандум про співпрацю з Національним лінгвістичним університетом. Це уже 25-й вищий навчальний заклад, з яким співпрацює столична юстиція.
Участь у заході взяли очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, ректор університету Мирослав Соловей, керівники структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у місті Києві, представники викладацького корпусу та студенти.
Відтепер студенти Національного лінгвістичного університету зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LinvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.
У ході зустрічі співробітники юстиції Києва презентували молоді проект «Я МАЮ ПРАВО!» та розповіли про напрямки, котрі реалізуються для протидії домашньому насильству, протидії булінгу, захисту бізнесу, щодо виконання рішень суду та протидії здирництва за іспит чи навчання.
Станіслав Куценко зауважив, що проект «Я МАЮ ПРАВО!», котрий ініціював Міністр юстиції України Павло Петренко, покликаний підняти суспільство на новий рівень. Адже обізнані у своїх правах громадяни більше не будуть іти на поводу в здирників та корупціонерів, не продаватимуть голоси на виборах, не будуть байдужі до проблем колег чи сусідів.

Захищайте свої права разом з Мін’юстом!