ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Станіслав Куценко провів щотижневий особистий прийом

Сьогодні, 25 вересня, щотижневий особистий прийом у Дніпровському відділі державної реєстрації актів цивільного станку відвідали громадяни, котрі цікавились державною реєстрацєю актів цивільного стану, працевлаштуванням молоді, питаннями виконання рішень суду та іншим.

До начальника Головного територіального управління юстиції у м.Києві звернувся студент-першокурсник Олексій (17 років) з питанням правових гарантій для молоді при працевлаштуванні. Адже, більшість неповнолітніх влаштовуючись на роботу не знають про те, що вони користуються спеціальним комплексом прав. Так як і Олексій, адже студент у вільний від навчання час працює на підприємстві, що займається продажем будівельних матеріалів.

Станіслав Куценко розповів, що за загальним правилом, на роботу приймаються особи, яким виповнилося 16 років, не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. Проте, чинним законодавством передбачено, що за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли п'ятнадцяти років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю і не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює.

Статтею 187 Кодексу передбачено, що неповнолітні, тобто особи, що не досягли вісімнадцяти років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

Слід зазначити, що на кожному підприємстві, в установі, організації має вестися спеціальний облік працівників, які не досягли вісімнадцяти років, із зазначенням дати їх народження.

При укладенні трудового договору з неповнолітнім обов’язковим є дотримання письмової форми. Крім того, при прийнятті на роботу неповнолітніх випробування не встановлюється.

Зміст особливої охорони праці неповнолітніх включає такі спеціальні правові заходи. Так, забороняється застосування праці осіб молодше вісімнадцяти років на важких роботах і на роботах з шкідливими або небезпечними умовами праці, а також на підземних роботах.Забороняється також залучати осіб молодше вісімнадцяти років до підіймання і переміщення речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми.

Забороняється залучати працівників молодше вісімнадцяти років до нічних, надурочних робіт і робіт у вихідні дні

Законодавством також передбачено, що усі особи молодше вісімнадцяти років приймаються на роботу лише після попереднього медичного огляду і в подальшому, до досягнення 21 року, щороку підлягають обов'язковому медичному оглядові.

Молодь також має спеціальні гарантії у питаннях відпочинку. Так, щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років надаються у зручний для них час. Щорічні відпустки працівникам віком до вісімнадцяти років повної тривалості у перший рік роботи надаються за їх заявою до настання шестимісячного терміну безперервної роботи на даному підприємстві, в установі, організації.

Звільнення працівників молодше вісімнадцяти років з ініціативи власника або уповноваженого ним органу допускається, крім додержання загального порядку звільнення, тільки за згодою районної (міської) служби у справах дітей. Звертаємо вашу увагу, що батьки, усиновителі і піклувальники неповнолітнього, а також державні органи та службові особи, на яких покладено нагляд і контроль за додержанням законодавства про працю, мають право вимагати розірвання трудового договору з неповнолітнім, у тому числі й строкового, коли продовження його чинності загрожує здоров'ю неповнолітнього або порушує його законні інтереси.

Якщо Ваші права порушуються, звертайтесь до загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції Украни «Я МАЮ ПРАВО!» за телефоном 0800 213 103. Тут Ви зможете отримати не тільки правову консультацію, а й послуги безкоштовного адвоката від держави.

Захищайте свої права з Мін’юстом!