ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                                      Столична юстиція розповіла про права дітей на фестивалі «Юнь Києва запрошує»

22 вересня співробітники столичної юстиції взяли участь у щорічному святі для школярів та молоді «Юнь Києва» у Маріїнському парку.

Захід проходить вже понад 25 років поспіль, але кожного року має свою специфіку. Цьогоріч він відбувся під гаслом: «Дружня родина - кожній дитині!».

Метою акції була презентація безкоштовних соціальних послуг та послуг неформальної освіти державних та громадських закладів міста Києва для дітей соціально незахищених категорій, популяризація здорового способу життя та безпечної поведінки.

Під час свята усі охочі мали нагоду отримати юридичну консультацію від співробітників столичної юстиції та поради фахівців з питань соціальної допомоги, нарко- та алкозалежності, безкоштовно зробити тест на соціально небезпечні хвороби.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко наголосив, що саме завдяки постійній правопросвітницькій роботі «захист прав дітей» - це не якесь абстрактне поняття. Це те, що стосується кожного з нас. Адже коли дитина з самого народження усвідомлює, що таке право і як його захищати - це дає нам шанс побудувати сильну демократичну, правову державу».

У рамках фестивалю діяли численні локації на одній з них спеціалісти столичної юстиції консультували дітей у напрямку протидії булінгу в колективі. Розповіли дітям, де можна отримати допомогу. Зауважили, що для початку варто звернутись до зверніться до класного керівника, а в разі його неспроможності владнати ситуацію -  до завуча або директора школи.

Найкраще написати і зареєструвати офіційну заяву, адже керівництво закладу освіти несе особисту відповідальність за створення безпечного і комфортного середовища для кожної дитини.

Захищайте свої права з МінЮстом!