ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
20 вересня очільник столичної юстиції Станіслав Куценко взяв участь у засідані круглого столу в Київській торгівельно-промисловій палаті. Модератором дискусії щодо новацій Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» виступив начальник Управління державної реєстрації -  Віталій Сигидин.

До обговорення долучились також державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в місті Києві державної реєстрації  - Віталій Желінський та приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу - Вікторія Бабенко.

Під час доповіді Станіслав Куценко зауважив, що нового у припинені діяльності товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю: «Згідно статті 48 закону України Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю, товариство припиняється внаслідок передання всього свого майна, всіх прав та обов’язків іншим господарським товариствам - правонаступникам шляхом злиття, приєднання, поділу, перетворення або в результаті ліквідації.

Якщо підприємство ліквідовується добровільно, рішення приймається загальними зборами».

Так, Законом про ТОВ змінюються підходи у правовому регулюванні статусу товариства та його учасників, реформується система корпоративного управління ТОВ, запроваджуються нові правові інструменти та поняття (корпоративні договори, безвідклична довіреність з корпоративних прав, значні правочини, правочини із заінтересованістю та ін.), спрощуються та деталізуються процедури державної реєстрації змін, пов’язаних з відчуженням  часток та зміною складу учасників. 

Разом з тим, у Законі про ТОВ містяться норми, якістворюють певніпереваги для суб’єктів корпоративних правовідносин.

Спіробітнки столичної юстиції розповіли, якщо рейдери намагаються забрати бізнес, звертайтесь до правопросвітнього проекту "Я МАЮ ПРАВО!" 0800 213 103 та отримайте безоплатну допомогу.

Немає жодних сумнівів: якщо наполеглива робота по імплементації правових інструментів захисту бізнесу триватиме, в України вистачить потенціалу здійснити реальний економічний стрибок.