ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                                            У День знань, 1 вересня, у столиці зареєстровано 125 народжень малюків.

Цього дня найпопулярнішими іменами для дівчат були Софія, Єва та Вероніка, для хлопчиків - Максим, Марк та Дмитро.
Серед рідкісних імен, якими батьки назвали своїх дітей, Анфіса, Лілея, Мілана; Лукас, Роберт і Ноель.
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко зауважив ,що батькам дається рівно місць, аби зареєструвати народження дитини в органі державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання одного з батьків або за місцем народження дитини. Несвоєчасна без поважної причини державна реєстрація батьками народження дитини тягне за собою накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 

"Якщо дитина народилась у батьків, які не перебувають у зареєстрованому шлюбі, і батько дитини бажає визнати батьківство при державній реєстрації народження, присутність обох при проведенні державної реєстрації народження дитини і подання ними спільної заяви про визнання батьківства є обов’язковими.
Такою послугою можна скористатись просто у пологовому будинку.
Відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, при народженні дитини у матері, яка не перебуває у шлюбі, у випадках, коли немає спільної заяви батьків, заяви батька або рішення суду, запис про батька дитини у Книзі реєстрації народжень провадиться за прізвищем та громадянством матері, а ім’я та по-батькові батька дитини записуються за її вказівкою", - додав Куценко. 
Народжуйте дітей, а про документи подбає