ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                                    Станіслав Куценко взяв участь у засіданні Колегії Київської міської державної адміністрації.

На засіданні обговорили питання щодо підготовки закладів освіти міста Києва до нового 2018-2019 навчального року, щодо реалізації у столиці проекту «Новий освітній простір» та стану впровадження реформи «Нова Українська школа.

Окрім поточного стану підготовки міста та окремих районів до нового навчального року під час наради було обговорено хід будівництва та реконструкції шкіл та садочків, оформлення користування земельною ділянкою у навчальних закладах міста, а також виконання міських програм.

Станіслав Куценко під час виступу розповів про добровільні внески у навчальних закладах: «Здавати гроші на розвиток школи, як і мити підлогу у класі, учень може виключно на добровільних засадах. Змушувати до таких дій педагоги не мають права. Наразі всі українські навчальні заклади повинні публікувати свою фінансову звітність або на власних інтернет-ресурсах, або на ресурсах місцевих відділів і департаментів освіти. Всі документи повинні знаходитися у відкритому доступі. Тому у всіх батьків є можливість проаналізувати їх і прийняти рішення про добровільну здачу грошей на ремонт або на будь-які інші шкільні потреби. Якщо з якоїсь причини документи опубліковані не були або ви їх не знайшли, то можна звернутися спочатку до адміністрації школи, а далі (якщо на рівні школи отримати документи не вдалося) - в Управління освіти.

У частині другій статті 78 Закону України “Про освіту” встановлено, що фінансування закладів, установ і організацій системи освіти здійснюється за рахунок коштів відповідних бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.»