ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                                             Правова консультація від очільника столичної юстиції у Дніпровському ДРАЦСі

28 серпня 2018 року відбувся щотижневий особистий прийом очільника столичної юстиції Станіслава Куценка у Дніпровському відділі державної реєстрації актів цивільного стану.

Із питаннями щодо захисту своїх прав звернулось більше десятка громадян. Зокрема, щодо оскарження платіжок за комунальні послуги, щодо процедури оформлення пенсії, щодо отримання дублікатів документів та витягів із нотаріального архіву, щодо захисту своїх прав у суді та багато інших.

Олег працює у фінансовій компанії уже кілька місяців та уклав строковий трудовий на 1 рік. Проте кілька днів тому знайшов іншу відкриту вакансію із більшою заробітною платою та вирішив розірвати трудовий договір.

На прийом до очільника столичної юстиції звернувся задля правової консультації.

Станіслав Куценко зауважив, що строковий трудовий договір можливо розірвати у загальному порядку - за власним бажанням, тобто попередивши роботодавця за 2 тижні про бажання розірвання строкового трудового договору.

Відповідно до Статті 39 Кодексу законів про працю: Розірвання строкового трудового договору з ініціативи працівника, строковий трудовий договір (пункти 2 і 3 статті 23) підлягає розірванню достроково на вимогу працівника в разі його хвороби або інвалідності, які перешкоджають виконанню роботи за договором, порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного або трудового договору та у випадках, передбачених частиною першою статті 38 цього Кодексу.

«Спори про дострокове розірвання трудового договору вирішуються в загальному порядку, встановленому для розгляду трудових спорів», - додав Куценко.

Частина 1 Статті 38 Кодексу законів про працю надає право працівнику на звільнення в день, в який він просить, якщо звільнення з роботи за власним бажанням зумовлено неможливістю продовжувати роботу з поважних причин (переїзд на нове місце проживання; переведення чоловіка або дружини на роботу в іншу місцевість; вступ до навчального закладу; неможливість проживання у даній місцевості, підтверджена медичним висновком; вагітність; догляд за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку або дитиною з інвалідністю; догляд за хворим членом сім'ї відповідно до медичного висновку або особою з інвалідністю I групи; вихід на пенсію; прийняття на роботу за конкурсом, а також з інших поважних причин).

Працівники Головного територіального управління юстиції у місті Києві розповсюдили буклети «Я МАЮ ПРАВО!» з інформацією про те, як захистити право на аліменти та домогтися їх виплати, про механізм захисту своїх прав, коли вимагають хабар за іспит та вирішення інших спорів.

Захищайте свої права з Мін’юстом!