ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                                                                            Серпень видався врожайним на одруження

У цьому місяці 3 щасливі дати, і сьогодні остання з них 28.08.2018.

«У щасливу дату 8.08.18 у столиці одружилось 345 пар, 18.08.18 - 311. На сьогодні 28.08.18 подано 155 заяв для реєстрації шлюбу, а загалом по Україні заплановано 1201 одруження. Для порівняння, у минулому році 28.08.2017 року у Києві одружилось всього 3 пари», - розповідає очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.

Віктор та Ольга вирішили відійти від загальних стандартів одруження. Чоловік одягнений у джинси та футболку, дружина - у рожевій сукні до колін. Пара впевнена, що зовнішній вигляд - це тільки обкладинка, а запорука успіху майбутнього подружнього життя у повазі та коханні. Обрали саме цю дату для реєстрації шлюбу, бо вірять, що вісімка - перевернута нескінченність, що тематично пов'язано з весіллям.

«Підтримують бажання одружитися саме цього вівторка і в ДРАЦСах різних районів Києва. Зокрема, у Центральному - 22 реєстрації, Дарницькому - 21, Дніпровському - 32, Оболонському - 15, Солом‘янському - 31. У звичайний день у цих відділах одружуються по 7-10 пар на день»,- зауважила керівник відділів державної реєстрації актів цивільного стану столичної юстиції Рада Дашутіна.

«Нагадаємо, що у подібну «щасливу дату» 7.07.17 (п’ятниця)  побралось - 388 пар. Реальна статистика шлюбів на сьогодні (28.08.18) може ще змінитися. Адже завдяки пілотному проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» віднедавна молодята можуть не чекати цілий місяць, а реєструвати шлюб за 24 години. З початку дії проекту в Україні було проведено понад 40 тисяч реєстрацій шлюбів», - розповідає Станіслав Куценко.

«За статистиою кількість розірвання шлюбу в такі «щасливі дати» є такою самою, як і в інші дні. Так, з числа тих пар, котрі одружились 07.07.17 (388) розірвало шлюб - 3; 5.05.15(112 пар) розлучилось - 6», - додав Станіслав Куценко.

«У будь-якому випадку важливо, щоб вибір дати весілля був спільним рішенням нареченого і нареченої - день весілля повинен подобатися обом. Не важливо в який день одружуєтесь, важливі почуття», - зауважила Рада Дашутіна.

За словами нумерологів, збіг у трьох вісімках прекрасний день для одруження людей творчих, тих, хто любить свободу, самовираження. І таку ж свободу готовий дарувати своєму партнерові. До того ж, ця дата віщує багатство і чималі статки родині, а також - багато дітей.

Кохайтесь, одружуйтесь, а про документи подбає Мін’юст!