ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
                      Столична юстиція провела масове консультування громадян у Метрополітені до Дня Незалежності України

Кожного дня послугами метро користуються сотні тисяч людей. Столичний метрополітен розгалужений на 52 станції метро, а юстиція міста Києва складається із структурних підрозділів, які розташовані поблизу кожної з них.
Тож співробітники з різних підрозділів вийшли до киян та гостей столиці, щоб не тільки привітати з 27-ю річницею Незалежності України, а й розказати про права громадян та про напрямки діяльності Міністерства юстиції України щодо захисту їхніх прав.
«Офіційна дата стає справжнім державним святом лише тоді, коли її наповнюють змістом. Розвинуте громадянське суспільство виступає першоосновою правової демократичної держави. Проте воно не може сформуватися внаслідок прийняття певного нормативного акту чи проголошення якихось цінностей. Свідома позиція у суспільстві з’являється тоді, коли громадяни знають свої права, поважають права інших та вміло їх захищають», - зауважив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.
Тож сьогодні у киян та гостей столиці була можливість дізнатись про свої права прямо під час  в очікування на потяг метро, навіть попри те, що потяги рухаються кожні кілька хвилин. Ніхто не залишався байдужими до консультацій спеціалістів та громадяни із цікавістю віднеслись до такої ініціативи. Державні службовці столичної юстиції не ховаються за зачиненими дверима кабінетів, а відкриті для людей та постійно розповідають громадянам про методи захисту їхніх прав.
Консультування відбулось на станціях по всіх лініях Метрополітену Києва. Зокрема, «Нивки», «Університет», «Театральна», «Хрещатик», «Дніпро», «Лівобережна», «Мінська», «Контрактова площа», «Майдан Незалежності», «Площа Льва Толстого», «Либідська», «Теремки», «Лук’янівська», «Золоті ворота», «Палац спорту», «Печерська», «Позняки».
Найбільшу увагу громадяни приділили питанням щодо оформлення субсидії на новий опалювальний сезон, щодо сплати аліментів,  також батьки цікавились питаннями булінгу в школі, захисту від поборів у навчальних закладах, щодо виконання рішень суду, тощо.
Будьте свідомими та обізнаними у своїх правах, адже ви частина великої незалежної правової держави.
Захищайте свої права разом із Мін’юстом!
З Днем Незалежності, Україно!