ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
У п’ятницю в актовому залі #Столична_юстиція відбувалась інтерактивна бесіда із нотаріусами міста Києва щодо оформлення субсидій, а по завершенню зустрічі усі охочі мали нагоду переглянути фільм «Неждано-негадано».

Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Оскільки, опалювальний сезон уже «не за горами», нотаріуси Києва проконсультували громадян щодо оформлення субсидій на черговий опалювальний сезон.

Фахівці-нотаруси повідомили, що субсидія - це адресна допомога, яка надається для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, вартості газу та в окремих випадках твердого й рідкого пічного палива. Субсидія є безповоротною, а її отримання не тягне за собою зміни форми власності житла.

Зауважте, що право на субсидію мають одна із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб; особа, яка не зареєстрована, але фактично проживає у приміщенні на підставі договору оренди житла, якщо їй нараховується плата за житлово-комунальні послуги; індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; Зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, за заявою опікуна (піклувальника); внутрішньо переміщені особи, які не зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично проживають у ньому без укладеного договору оренди житла.

Для оформлення субсидії варто звернутись до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення: особисто або відправити заповнені документи поштою.

Рішення щодо призначення субсидії надається протягом 10 календарних днів.

По завершенню консультаційної бесіди учасники дискусії переглянули фільм «Неждано-негадано», котрий був випущений на екрани у 1982 році. За сценарієм скромна співробітниця ощадкаси отримує у спадок цінну колекцію творів мистецтва. Багатство, що неждано звалилося, так змінює плин життя героїні, що вона вже не знає, радіти чи засмучуватися. І тільки втративши все, молода жінка розуміє, що їй насправді потрібно для щастя.

Захищайте свої права разом із #МінЮст