ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Кевівник Деснянський районний у місті Києві відділ державної реєстрації актів цивільного стану Карина Мінчук провела зустріч із громадськими правозахисними організаціями
Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» покликаний підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.
Залучення громадських правозахисних організацій до участі у реалізації проекту сприяє наданню якомога більшої кількості населення базової інформації з правових питань, розвитку громади та лідерства. Адже в більшості випадків саме знання своїх прав та розуміння, до кого слід звернутися, аби вирішити правову проблему, безпосередньо впливає на результат.
Цим питанням ми приділили увагу, під час зустрічі з представниками громадської правозахисної організації «Асоціація християн юристів «Хушай». Того ж дня провели правове консультування відвідувачів громадської організації.
Хочу відмітити, що за моїми спостереженнями, велику зацікавленість у суспільстві сьогодні викликає дія законів #ЧужихДітейНеБуває, якими посилена відповідальність батьків за несплату аліментів, законодавчо врегульовано проблемні питання виїзду дитини за кордон та багато інших аспектів. Основною метою Міністерства юстиції України, яким підготовлено пакет відповідних законопроектів, є те, щоб кожна українська дитина, кожна сім'я була захищена.
За результати зустрічі домовилися про співпрацю у реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та вжиття інших заходів, спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності населення.
Спільними зусиллями ми зможемо досягти кінцевої мети - більше громадян України знатимуть і захищатимуть свої права!