ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
Нотаріат Києва консультує громадян щодо оформлення договорів оренди.

Права даються людині при народженні, їх не можна купити або заробити, вони однакові для всіх. Вони є невід'ємним елементом людської особистості і людського буття. Тому кожна людина повинна знати свої права, вміти їх захистити та реалізувати.

Працівники Управління з питань нотаріату #Столична_юстиція провели правове консультування для киян та гостей столиці щодо оформлення договорів оренди нерухомості.

Співробітники нотаріату міста Києва не тільки відповіли на питання громадян, а й пригостили містян кавою та чаєм.

Відтак, спеціалісти столичної юстиції зауважили, що орендні відносини регулюються Главами 58 і 59 Цивільного кодексу України від 16.01.03 р.
435-IV, п.5 Глави 30 Господарського кодексу, а також деякими спеціальними законами, що визначають особливості оренди окремих видів майна, наприклад, оренда землі - Законом 161, оренда державного та комунального майна - Законом 2269, фінлізинг - Законом 723.

Основними ознаками, що відрізняють договір оренди від інших видів договорів, є:

- передача майна в тимчасове користування, а не у власність;

- обов'язковість повернення майна орендодавцю після закінчення строку дії договору або при його достроковому розірванні;

- платність користування орендованим майном.

До договору оренди необхідно включити такі умови, що стосуються орендної плати: розмір плати; періодичність і строки її сплати; форма (грошова, натуральна або змішана).

Обізнаний - означає захищений!