ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
30 липня 2018 р. відбудеться інтерактивна бесіда на тему: «Механізми виконання рішення суду. Нововведення в законодавстві щодо посилення відповідальності неплатників аліментів» з циклу заходів «Я маю право! На виконання рішення суду!»Чекаємо за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1,2-й поверх, загальний читальний зал
1

Початок о 15:00.

Вхід вільний.

Лекція на тему: «Механізми виконання рішення суду.

Нововведення в законодавстві щодо посилення 

відповідальності неплатників аліментів»30 липня 2018 р. у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого у рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!» відбудеться інтерактивна бесіда з державним виконавцем на тему: «Механізми виконання рішення суду. Нововведення в законодавстві щодо посилення відповідальності неплатників аліментів» з циклу заходів «Я маю право! На виконання рішення суду!».

Мета заходу - підвищення рівня знань громадян, щодо гарантованих Конституцією та законами України прав у різних сферах життя, вміння їх реалізувати та захищати; інформування громадян про механізми виконання рішення суду та інших органів, формування у суспільстві довіри до системи державних та приватних виконавців шляхом створення іміджу високоефективної та відкритої професії.

По закінченню лекції всі бажаючі матимуть змогу отримати правові консультації від представників Другого київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Організатори заходу - Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, Другий київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Чекаємо за адресою:

м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 1,

2 поверх, загальний читальний зал
1.

Початок о 15:00.

Вхід вільний.