ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ
    12 липня 2018 року начальником Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романом Возняком за участі начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслава Куценко у Корабельному районному у місті Миколаєві відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області відкрито новий сервіс від Міністерства юстиції України у форматі «Open Space», який є сервісом європейського зразка по наданню послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

              У цьому офісі громадяни можуть швидко і без черг отримати 14 послуг, які надають відділи державної реєстрації актів цивільного стану: подати заяву на державну реєстрацію народження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміну імені, отримати свідоцтва про народження, шлюб чи його розірвання, свідоцтва про зміну імені, повторні свідоцтва та витяги з Державного реєстру актів цивільного стану.
        Станіслав Куценко відзначив зручність можливості оплати послуги на місці, адже не потрібно шукати відділення банку і це значна економія часу. Раніше, у старих офісах Міністерства юстиції, необхідно було  брати квитанцію, йти та шукати відповідний банк, платити і повертатися, як мінімум двічі, до державного службовця, що було не комфортно для клієнтів, які користуються цими послугами.
        Зі слів Станіслава Куценко «Відкриття цього центру - це стандарт, який передбачає швидкість, відсутність бюрократії і комфорт для кожного громадянина. У цьому відкритому офісі відсутні можливості для створення перепон у видачі документів. Будь-яка послуга, яка надається в OpenSpace, повинна тривати від 3 до 30 хвилин.
        «Відкриття таких центрів є запровадженням сучасних якісних послуг та сервісів для українців. А фаховість і відповідальність працівників юстиції на місці є надійною гарантією подальших позитивних змін в нашому місті та  державі в цілому» зазначив Роман Возняк.
        Нагадаємо, що Миколаїв - шосте місто в Україні, де відрили Open Space. Перший відкритий простір запрацював у Києві 30 листопада. За період із 30.11.18 по 12.07.2018 Open Space на вулиці Заслонова,16 прийнято  14416 громадян, що складає 90 % від загальноі кількості принятих відділом.
        А саме, складено 3713 актових записів, прийнято 5693 заяви про державну реєстрацію та видачу документів. Видано 4740 документів (повторних свідоцтв та витягів).
        Ми працюємо для вас!