Традиційно в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді.

Тож 24 червня столиця була насичена подіями. Очільник Столичної юстиції Станіслав Куценко привітала Молодь на фестивалі Youthday у парку імені Тараса Шевченка. Не тільки презентували правопросвітницький проект Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО! та надали консультації відвідувачам , а й відкрили локацію для швидких одружень в рамках #Шлюб_за_добу.
В День молоді молодята мали нагоду одружитись просто на фестивалі, одна з них прийняли рішення побратись проходячи повз локацію.
До фестивалю долучився Міністр молоді та спорту Ігор Жданов та зауважив, що внаслідок згуртованості молоді народжуються потужні проекти, котрі мають шанс на майбутнє та навів приклади із європейського досвіду.
Володимир Прокопів, заступник міського голови столиці, також взяв участь у відкритті фестивалю молодіжних ініціатив та зауважив, що захід став своєрідною платформою для налагодження взаємодії та партнерства між інститутами громадянського суспільства, органами державної влади та місцевого самоврядування, молодіжними ініціативами, рухами, студентськими організаціями.
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко привітав молодь із їхнім днем та презентував напрямки із захисту прав молоді у правопросвітницькому проекті, котрий з 2018 року реалізується на загальнонаціональному рівні, «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua/.
Фестиваль створив відкритий вільний простір для єднання та реалізації сміливих ідей. Зокрема, працював лекторій, де спеціалісти із різних галузей ділились досвідом роботи та власними ідеями.
Виктория Мациборук
?(державний виконавець Святошинського районного відділу державної виконавчої служби) розповіла про новації у стягненні заборгованих аліментів та заробітної плати.
Керівник юстиції Києва Станіслав Куценко проконсультував молодь про алгоритм дій, коли в університеті вимагають хабар за навчання. Відтак, в жодному разі НЕ ДАВАЙ ХАБАРА!
- Звернися до органу студентського самоврядування або профспілки вищого
навчального закладу (далі - ВНЗ), повідом керівництво ВНЗ.
- Повідом правоохоронні органи. Тобі роз’яснять подальші дії.
- Підготуй докази (аудіо-, відеозапис, свідчення друзів).
- Напиши заяву у поліцію за місцезнаходженням ВНЗ.
Працівники поліції помітять спеціальною фарбою гроші, які група збирається передавати службовій особі ВНЗ. Цей напис буде помітним тільки в ультрафіолетовому світлі. Номери купюр теж перепишуть.
Правоохоронці можуть встановити відеоспостереження або зафіксувати факт отримання неправомірної вигоди іншим способом, передбаченим законом.
Подзвони до Єдиного контакт-центру 0 800 213 103 та додатково отримай правову консультацію.
ЗАПАМ’ЯТАЙ!
ТИ МАЄШ ПРАВО на освіту без корупції!


ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ