Особистий прийом очільника юстиції Києва у Дніпровському ДРАЦСі

Очільник Столичної юстиції Станіслав Куценко продовжує консультувати громадян щодо захисту їхніх прав на щотижневих особистих прийомах у Дніпровському відділі реєстрації актів цивільного стану.

19 червня громадяни отримали фахову юридичну консультацію з питань щодо оформлення допомоги на дитнину в пологовму будинку, щодо виконання судового рішення по сплаті аліментів, реєстрації шлюбів, щодо зміни прізвища та щодо процедури отримання дублікатів свідоцтва про народження та інших документів.

«Щодня у кожному відділі ДРАЦС міста Києва приймається близько 200 громадян із різних питань. Юстиція - одна із найвідкритіших органів державної влади. Ми не ховаємось за зачиненими дверима, а постійно йдемо до громадян, щоб знати болісні питання громади та оперативно на них реагувати. Постійно впроваджуємо нові сервіси для зручності громадян», - зазначив Станіслав Куценко.

Нагадаємо, що 18 червня у пологових будинках, де видають Свідоцтва про народження дитини, працівники розпочали роботу з оформлення документів новонароджених за допомогою планшетів.

За словами очільника юстиції Києва Stanislav Kutsenko, це дасть можливість миттєво перевірити всіх необхідних даних про батьків у реєстрі та зчитування інформації з ID-карток, у режимі онлайн передати відомостей для реєстрації дитини, місця її проживання та, за потреби, оформлення допомоги при народженні та, якщо потрібно, можна скористатися й іншими послугами, які надає РАЦС, та навіть записати малюка в електронну чергу до дитячого садка.
Тільки за 5 місяців 2018 року у Києві народилося 14 149 немовлят, з яких 7 тисяч зареєстровано безпосередньо у пологовому будинку.

У Києві послуга працює у таких медичних закладах:

- Київський міський пологовий будинках
1

м. Київ, вул. Арсенальна, 5

- Київський міський пологовий будинках
2

м. Київ, вул. Мостицька, 11

- Київський міський пологовий будинках
3

м. Київ, вул. Кучера В., 7

- Київський міський пологовий будинках
4

м. Київ, просп. Героїв Сталінграду, 16

- Київський міський пологовий будинках
5

м. Київ, просп. Валерія Лобановського, 2

- Київський міський пологовий будинках
6

м. Київ, вул. П. Запорожця, 26

- Київський міський пологовий будинках
7

м. Київ, вул. Предславинська, 9

- Комунальне некомерційне підприємство «Київський медичний центр «Академія здоров’я людини» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

м. Київ, Харьківське шосе, 121

- Державна установа «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології ім. Академіка О.М. Лук’янової Національної академії медичних наук України»

м. Київ, вул. Платона Майбороди, 8

- Пологове відділення Державного закладу «Дорожня клінічна лікарня
2 ст.Київ» Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»

м. Київ, просп. Повітрофлотський, 9

Отримуйте якісний сервіс Швидше! Якісніше! Мобільніше! Сучасніше!

Захищайте свої права з Мін’юстом, адже юстиція відкрита для людей!


ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ