ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


8 червня у приміщенні Головного територіального управління юстиції у місті Києві відбулась зустріч із студентами Національного авіаційного університету, Київського національного університету технологій та дизайну, Київського професійно-педагогічний коледжу імені Антона Макаренка, Київського міжнародного університету.
Під час заходу обговорили реформи українского законодавства, основні засади діяльності юстиції та реалізації правопросвітницького проекту "Міністерства юстиції "Я МАЮ ПРАВО!"
У багатьох студентів уже завершилась літня сесія та більшість випускників інтенсивно взялись за пошуки роботи.
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко ознайомив молодь із проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та із окремою послугою «Соціальний ліфт» у сервісі «Он-лайн будинок юстиції» https://online.minjust.gov.ua/, де кожен бажаючий може знайти роботу в органах юстиції відповідно до своїх бажань та вмінь.
Керівник зауважив, що «Соціальний ліфт» - це та можливість, коли потрапити на роботу до органів державної влади можна без протекції, без зв'язків та грошей, достатньо лише відгукнутись на вакансію.
Начальник Управління персоналу юстиції Києва Наталя Бондарчук додала, що тільки у 2018 році було проведено 4 конкурси на заняття вакантних посад, до юстиції Києва за цей період було прийнято 72 особи. Наступний конкурс призначено на 12 червня.
Слідкуйте за відкритими вакансіями на сайті Головного територіального управління юстиції у місті Києві http://www.justicekyiv.gov.ua/vakansii_gtuy.html та звертайтесь до Управління персоналу за додатковою інформацією http://www.justicekyiv.gov.ua/upravliny_kadriv_gtuy.html
Робота в органах юстиції передбачає гідну заробітну плату, гарантовану щорічну відпустку, соцальні гарантії та дружній колектив.
Юстиція відкрита для людей!