ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Здійснення професійної практики медичними працівниками безпосередньо пов’язане з реалізацією конституційного права людини і громадянина на охорону здоров’я, медичну допомогу і медичне страхування. Ефективна організація праці медиків є одним із основних факторів, що забезпечують охорону здоров’я населення і, як наслідок, зумовлюють соціальну стабільність у суспільстві.
Тож співробітники Управління персоналу разом із начальником Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко провели зустріч із працівниками Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» щодо захисту їхніх професійних прав та ознайомили їх із правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України ЯМАЮПРАВО.
Очільник Столичної юстиції Станіслав Куценко зауважив, що нині активно готуються, розглядаються і приймаються проекти законів України, за якими змінюватимуться принципи роботи закладів охорони здоров’я, принципи фінансування медичної допомоги тощо. Саме тому безпосередньо зараз має бути зроблене усе можливе, щоб у форматі реформ і прийдешніх змін медичні працівники були захищені, а найголовніше - щоб держава була партнером і союзником медиків.
Начальник відділу по роботі з персоналом апарату Управління персоналу юстиції Києва Тетяна Джерелюк додала, що законом України також забезпечується підтримання належного рівня освіти працівників медичної галузі. Зокрема, медичні і фармацевтичні працівники мають право на підвищення кваліфікації, перепідготовку не рідше одного разу на п’ять років у відповідних закладах та установах.
Правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» з початку 2018 року реалізується на загальнонаціональному рівні та покликаний сформувати правову свідомість кожного українця.
Усі присутні мали нагоду ознайомитись із основними правами та методами їхнього захисту у напрямку протидії домашньому насильству, рейдерським захопленням майна, також щодо виконання рішень суду та захисту прав під час навчання.

Якщо Ваші права порушуються, звертайтесь до правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» http://pravo.minjust.gov.ua/ 0800 213 103.
Захищайте свої права разом із Мін’юстом!