ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                               Павло Петренко разом із дітками приготував святкову піцу

Сьогодні за ініціативи Головного територіального управління юстиції у місті Київ пройшов майстер-клас з приготування святкової піци. Разом з малечею піцу готували Міністр юстиції Павло Петренко, народний депутат Ірина Луценко та начальник територіального управління Stanislav Kutsenko.
«Дитина - це повноцінна людина, яка має право бути захищеною і обізнаною», - зазначив Міністр юстиції.
Він побажав малечі завжди відчувати любов і підтримку як з боку батьків, так і з боку держави.
«Ми зі свого боку зробимо усе можливе, щоб подарувати дітям щасливе дитинство. Адже лише щасливі діти можуть в майбутньому побудувати щасливе суспільство», - заявив Павло Петренко.
Ірина Луценко зазначила: «В нас велика надія на наших дітей. А ще більша надія на наших батьків, яких ми разом з Павлом Петренком намагаємося підтримати законодавчими ініціативами для розвитку відповідального батьківства в країні», - зауважила вона.
За словами Ірини Луценко, кожна дитинна має свою мрію, реалізувати яку вона зможе лише за підтримки батьків і держави.
«Ми вітаємо вас з Днем захисту дітей. Бажаємо, щоб батьки вас любили, піклувалися і проводили разом якомога більше часу», - сказала Ірина Луценко.
Станіслав Куценко у свою чергу повідомив, що День захисту прав дітей святкується з 1950 року, а в Україні - з 1998 року.
Сьогоднішній майстер-клас проходить у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває. Тож ми не лише приготували смачну піцу, а й розповіли дітям про їхні права», - наголосив Станіслав Куценко.
Він презентував інформаційні брошури для дітей, в яких у доступній формі розказано про права найменших громадян.