ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Начальнику Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у місті Києві Віталій Сигидин взяв участь у засіданні круглого столу «Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю»: захист бізнесу чи нові виклики», що пройшов у Торгово-промисловій палаті України за ініціативи комітету підприємців малого та середнього бізнесу.
Vitaly Sygydyn зауважив: "Даний Закон однозначно є прогресивним. Він посприяє розвитку економічних відносин, адже в основі має дерегулятивні моменти, що дають більше свободи підприємцям. І на мою думку, зараз дуже важливо почути думку самого бізнесу. Які законодавчі зміни йому потрібні для активного руху вперед? А ми, як представники держави, будемо це реалізовувати. Тому давайте продовжувати діалог і надалі»

Серед переваг нового Закону, котрі обговорили на "круглому столі", - скасування кількісного обмеження учасників ТОВ (раніше передбачалась участь до 100 осіб). Це є альтернативою для акціонерних товариств, які прагнуть змінити організаційно-правову форму для мінімізації витрат. Також, за допомогою корпоративних договорів, учасники отримують змогу визначати порядок реалізації своїх прав і повноважень, прописувати умови, за якими учасник має право або зобов'язаний купити чи продати частку в статутному капіталі (її частину). Змінюється і порядок виходу учасника з товариства. Учасник, частка якого у статутному капіталі товариства становить менше 50 відсотків, у будь-який час може вийти з товариства без згоди інших учасників. Учасник ТОВ, частка якого у статутному капіталі становить 50 або більше відсотків, може вийти лише за згодою інших учасників ТОВ.
Захищайте свої права з Мін'юстом!