ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Столична юстиція відкрила двері для ще одного університету
17 травня 2018 року Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Національний університет біоресурсів та природокористування України підписали Меморандум про співпрацю.
Участь у заході взяли очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, ректор університету Станіслав Ніколаєнко, співробітники столичної юстиції та представники викладацького корпусу.
Відтепер студенти юридичного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LingvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.
«Столична юстиція уже налагодила чітку взаємодію та співпрацю із 21 вузом у нашій країни. Ми не просто підписали документи, а розпочали чітку програму з розвитку громадянського суспільства, підвищення рівня правових знань молоді, залучення студентства до активної громадської діяльності.
Сьогодні закріплюємо чудову традицію взаємодії та запрошуємо до стажування, волонтерства та практики молоду генерацію професіоналів із Київського університету туризму, економіки і права», - зазначив Stanislav Kutsenko.
Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєно, зауважив, що Університет один із провідних в Україні, Навчальний процес і наукові дослідження в Університеті забезпечують понад 2600 науково-педагогічних і педагогічних працівників, у тому числі біля 300 професорів і докторів наук, понад 1000 доцентів і кандидатів наук. Співпраця з юстицією у напрямку захисту прав викладачів та судентів стане ще одним щаблем у розвитку соціально-комунікаційних звязків.
Співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві розповсюдили правопросвітницькі листівки для студентів та викладачів. Ознайомили їх із проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» та не тільки розповіли про їхні права, а й надали дієві механізми для їх захисту.
Захистити свої права простіше, ніж ми звикли думати!