ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні очільник столичної юстиції Станіслав Куценко взяв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-економічний потенціал України та країн Європи: правове регулювання, проблеми і тенденції розвитку», що проходила у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
Основними темами обговорення були публічне адміністрування в сфері соціально-економічних відносин, приватно-правове забезпечення діяльності малого підприємства, проблеми юридичної відповідальності у сфері економіки, актуальні тенденції податково-правового регулювання розвитку України на сучасному етапі та інші актуальні питання.
Станіслав Куценко виступив на конференції із доповіддю щодо захисту прав українців, презентувавши науковцям із різних країн правопросвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». Також керівник зауважив, що проект покликаний не лише інформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Зокрема, у таких питаннях: як протидіяти домашньому насильству, як діяти у разі обшуку підприємства, як виконати рішення суду, якщо не отримуєш аліменти, не знаєш як оформити субсидію чи договір оренди землі, якщо забирають бізнес чи відбирають майно, якщо вимагають хабар за іспит чи навчання та багато інших важливих питань…
По завершенню заходу учасники отримали сертифікати про участь у конференції.
Якщо Ваші права порушуються звертайтесь за «гарячою лінією» #ЯМАЮПРАВО 0800 213 103.
Захищайте свої права з Мін’юстом!