ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Столична юстиція провела лекцію з захисту прав для рятувальників Києва
Одна з найнебезпечніших, відповідальних та важливих професій - професія рятувальника. Це люди з великою силою волі, які ризикують своїм життям заради життя інших. Люди, які, незважаючи ні на що, готові кинутися на допомогу - швидко та ефективно.
Рятувальники щодня дбають про наш із вами захист, тому столична юстиція подбала і про них. Зокрема, у контексті захисту їхніх прав.
Сьогодні, 16 травня, саме з такими героїчними людьми у столичному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій юстиція Києва провела зустріч у рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО.
Очільник юстиції Києва Станіслав Куценко зауважив, що українці завжди пам’ятатимуть про подвиги героїв пожежних, які ціною власного життя та здоров’я рятують громадян. Подякував їм за відданість свідомо обраному обов’язку та врятовані людські долі. А також наголосив, що юстиція не просто розповідає про їхні права, а надає дієві механізми для їхнього захисту.
Співробітники Управління Персоналу Головного територіального управління юстиції у місті Києві надали консультації рятувальникам щодо того, як діяти у разі спірного питання, якщо відбирають майно, коли не знаєш, як оформити договір оренди землі чи субсидію, та що робити, якщо вимагають хабарі…
Після закінчення лекції з захисту прав рятувальники столиці провели екскурсію по пожежній частині, розповіли про свій насичений робочий графік та показали наявну техніку для щоденного захисту киян у разі надзвичайних ситуацій.
Захищайте свої права з Мін’юстом!
Нагадаємо, що Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у місті Києві знаходиться на вулиці Володимирській, 13. В екстрених ситуаціях телефонуйте 101.
Якщо порушують ваші права, телефонуйте 0 (800) 213 103 цілодобово