ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Студенти із Національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного торгівельно-економічного університету, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» зустрілись із очільником столичної юстиції Stanislav Kutsenko у парку імені Тараса Шевченка.
Під час неформальної зустрічі студенти мали можливість запитати про проблеми, які турбують студентську спільноту: запитання без трафарету та листків, саме ті, на які дійсно хочеться отримати відповідь.
Говорили про реформування державної виконавчої служби, нотаріату, сфери державної реєстрації, пенітенціарної системи, розгорілась дискусія щодо євроінтеграції України та модернізування правової освіти, щодо умов ведення бізнесу, говорили про вищу освіту без хабарів.
Також студенти висловили свої ідеї щодо правопросвітницького проекту #ЯМАЮПРАВО, адже з 2018 року він реалізується на загальнонаціональному рівні. Тож згодом отримаємо свіжі ініціативи, реалізовані спільно із молодою генерацією правників.
Станіслав Куценко поділився із молоддю своїм шляхом успіху та зауважив, що будучи юним студентом-юристом Могилянки та був головою студентської колегії теж ходив на подібні зустрічі, щоб перебирати досвіт та навики роботи у різних державних органах. Тому зараз, коли він очолює столичну юстицію, допомагає студентам досягати успіху та проявляти себе.
Двері столичної юстиції завжди відкриті для вас! Це не перша та не остання зустріч із реалізації ініціатив молоді.
Найкращі практиканти залишаються на роботу в столичній юстиції. Всі працівники соціально захищені, вчасно отримують заробітну плату та щороку мають офіційну оплачувану відпустку.
Якщо ви студент-правник та бажаєте отримати досвід роботи у державному секторі, звертайтесь до Управління персоналу Головного територіального управління юстиції у місті Києві http://www.justicekyiv.gov.ua/upravliny_kadriv_gtuy.html для проходження практики чи стажування.
Юстиція відкрита для людей!