ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


До Дня акушерства у Київському міському пологовому будинку 6 (вул. П. Запорожця, 26 А) п’ятьом новонародженим малюкам вручили їхні перші документи.
Очільник столичної юстиції Стаінслав Куценко особисто видав Свідоцтва про народження та вручив подарунки новонародженим.
До урочистостей також долучилися заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Алла Загородня, директор Дніпровського районного у місті Києві відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у м. Києві Оксана Воротнікова, начальник Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської РДА Олександра Соя, представники відділів та управлінь райдержадміністрації: Управління охорони здоров’я, відділу з питань реєстрації місця проживання/ перебування фізичних осіб та звісно ж породіллі.
«Пілотний проект отримання свідоцтв у пологовому діє з вересня 2015 року. До кінця 2015 року до сервісу підключилися в усіх обласних центрах. З 23 лютого 2016 проект перестав бути пілотним, до ініціативи почали підключатися пологові районного рівня. Оне із основних завдань юстиції полягає в полегшенні процедури отримання документів для громадян. Тим паче, коли це стосується наших маленьких нащадків», - зауважив очільник столичної юстиції Станіслав Куценко
Нагадаємо, що свідоцтво про народження просто у пологовому будинку можна отримати у таких закладах охорони здоров’я столиці:
Київський міський пологовий будинках
1
Київський міський пологовий будинках
2
Київський міський пологовий будинках
3
Київський міський пологовий будинках
4
Київський міський пологовий будинках
5
Київський міський пологовий будинках
6
Київський міський пологовий будинках
7
Комунальне некомерційне підприємство «Київський медичний центр «Академія здоров’я людини» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Державна установа «Інститут акушерства, педіатрії та гінекології Національної академії медичних наук України»
Пологове відділення Державного закладу «Дорожня клінічна лікарня
2 ст.Київ» Державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця»

Насолоджуйтесь життям, а про документи подбає Мін’юст!