ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


4 травня у Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві відбулось чергове засідання Центрального штабу Мін’юсту щодо роботи зі стягнення заборгованості по аліментах по всій країні за участі Міністра юстиції України Павло Петренко, заступника Міністра юстиції Світлана Глущенко, директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції Олексій Воробйов, начальника Головного територіального управління юстиції у місті Києві Станіслав Куценко, представників Державної прикордонної служби України та Національної поліції, а також всіх керівників обласних управлінь юстиції, котрі були на селекторному зв’язку.

З початку року державні виконавці Міністерства юстиції забезпечили виплату 1,1 млрд грн боргів з аліментів. .
Під час селекторної наради обговорений новий пакет законодавних змін щодо стягнення аліментів .
«У досягненні такого результату нам допомогло прийняття закону #ЧужихДітейНеБуває, який забезпечив виконавців дієвими засобами впливу на батьків, які не хотіли добровільно утримувати своїх нащадків. 118 тисяч неплатників позбавили права виїжджати за межі України. Понад 119 тисяч боржників обмежено у праві користуватися автомобілем і зброєю та полювати», - наголосив очільник Мін’юсту.

Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко розповів, що особисто приєднується до моніторингових груп, котрі працюють у столиці та зауважив, що державні виконавці Києва з моменту впровадження змін у законодавство щодо стягнення аліментів домоглись виплати більше ніж 60 мільйонів заборгованих гривень. Лише за період з 19 по 26 квітня у Києві було стягнуто 6.5 мільйонів гривень.
Після засідання зустрілися з матерями, які виховують дітей без фінансової підтримки колишнього чоловіка.
Їхні історії жахають.
У окремих випадках борги перевищують мільйон гривень, а деякі повнолітні діти жодного разу не отримали підтримки від батька.
Були випадки, коли батьки вимагали гроші за те, щоб дозволити дитині виїздити за кордон на лікування.
Ті справи, котрі покине вирішені, взяли під особистий контроль Міністр юстиції України Павло Петренко та очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.
Вкладаючи сили, кошти та потенціал у наших дітей, ми розбудовуємо нашу країну.
Захищайте свої права разом з Мін’юстом! Чужих дітей не буває!