ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                               Столична_юстиція урочисто відкрила зелену зону «Я МАЮ ПРАВО!»

Співробітники столичної юстиції відкрили Правовий квартал у Дніпровському районі столиці та облагородили зелену зону, висадили цілу алею квітів, кущів та дерев у формі «Я МАЮ ПРАВО!» поблизу Дніпровського відділу реєстрації актів цивільного стану.
Весняні прибирання у Києві стали добрим «трендом». Це - можливість кожного свідомого громадянина внести вклад в чистоту і благоустрій рідного міста та показати чудовий приклад своїм дітям.
Базовим у системі екологічних прав є право на безпечне для життя і здоров'я довкілля. Це право означає, насамперед, можливість проживати в такому навколишньому природному середовищі, що не спричиняє шкоди здоров'ю, можливість користуватись природними благами, дихати чистим повітрям, пити чисту воду.
Протягом дня кияни та гості столиці мали нагоду отримувати правові консультації від спеціалістів столичної юстиції просто неба на свіжому повітрі.
Адже за його допомогою кожен зможе не тільки дізнатись про свої права, а й отримати дієві механізми для їх захисту.
Щовівторка у Дніпровському ДРАЦСі очільник юстиції Києва Станіслав Куценко проводить особистий прийом громадян, на якому кожен бажаючий може звернутись за правовою консультацією та допомогою. Також відтепер просто неба у новоствореному правовому кварталі «Я МАЮ ПРАВО!» громадяни матимуть нагоду отримувати консультації просто неба.
У облагороджені території взяв участь голова Дніпровськької райадміністрації Петро Онофрійчук.
До озеленення території та насадження дерев долучились і молодята. Пари, котрі сьогодні укладали шлюб, мали нагоду посадити власні дерева сімейного щастя.
Очільник столичної юстиції Stanislav Kutsenko зауважив, що одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту #ЯМАЮПРАВО, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Кожен зможе отримати відповіді, зокрема, на такі питання: Як протидіяти домашньому насильству? Як діяти у разі обшуку підприємства? Як виконати рішення суду? Не отримуєш аліменти? Не знаєш, як оформити договір оренди землі? Не знаєш, як оформити субсидію? Забирають бізнес? Відбирають майно? Вимагають хабара за іспит чи навчання? Не знаєш, як вирішити спір? З початку 2018 року проект реалізується на загальнонаціональному рівні.
Захищайте права з Мін’юстом!