ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Столична юстиція підписала #Меморандум про співпрацю з Інститутом кримінально-виконавчої служби у рамках проведення Форуму «STUDIO ВЕСНА 2018».

Форум проводиться вже втретє для підвищення мотивації курсантів і студентів вищих навчальних закладів України до вивчення гуманітарних та професійно орієнтованих (спеціальних) дисциплін.

Система підготовки кадрів для Державної кримінально-виконавчої служби України переживає нині період пошуку нових стратегічних шляхів свого розвитку, який розпочався в 90-х роках ХХ століття. Прагнення до оновлення освіти сприяло формуванню ідеї створення нового навчального закладу Інституту кримінально-виконавчої служби, завдання якого здійснити перехід до особистісно орієнтованого навчання, спрямованого на оволодіння курсантами й слухачами сучасною системою знань, умінь та навичок, способів творчої діяльності, ціннісних орієнтирів, необхідних для виконання поставлених державою завдань виправлення і ресоціалізації засуджених, підготовка їх до адаптації в умовах соціального життя після звільнення.

Начальник Головного територіального управління юстиції у місті Києві Stanislav Kutsenko зазначив: «Студенти Інституту не просто отримують офіцерські пагони та дипломи про здобуття відповідного освітньо-кваліфікаційного рівня. Вони здобувають сертифікат довіри держави та суспільства на виконання дуже важливих для кожного громадянина України функцій у сфері правоохоронної діяльності, зокрема, виконання кримінальних покарань. Відтепер двері столичної юстиції відкриті кожному студенту для проходження практики».

Співробітники столичної юстиції розповсюдили для студентів буклети #ЯМАЮПРАВО та проконсультували молодь щодо захисту їх прав, коли важко вирішити спір чи коли вимагають хабарі.
Захищайте свої права з Мін'юстом!