ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


«Правовий турнір на кубок Головного територіального управління юстиції у місті Києві - 2018» - безпрецедентний за своїми масштабами правопросвітницький захід, що проводиться територіальними органами юстиції. Турнір зараз - це 80 учасників 16 команд із вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Чернівців та Чернігова!
Однак, початку проведення Турніру передувала значна організаційна робота, яка припиниться після фінішу змагань.
Підготовчий період проходить у кількох напрямках:
Організаційно-методичний. В ході якого, здійснено розробку концепції Турніру, розроблення Положення та правил проведення змагань. Також, в даному напрямку створено питання ІІІ туру, розроблено тему наукових студентських робіт, визначено критерії та порядок оцінювання конкурсних завдань, розроблено логотип змагань. Також визначено склад журі І етапу, членами якого стали представники ВНЗ-учасників та державні службовці Головного територіального управління юстиції у місті Києві. Також, в контексті організаційно-методичних заходів створено сценарій проведення фіналу змагань.
Організаційно-технічний. У ході реалізації даного напрямку розроблено перелік видатків та потреб Турніру, розроблено буклет та брендбук змагань, постійно здійснюється робота по проведенню фіналу, що включає в себе визначення місця проведення фіналу, організацію святкової концертної програми. В цьому напрямку проведено переговори про можливість використання концертного залу, проводяться перемовини із зірками шоу-бізнесу про можливість їх виступу у фіналі та участь у інформаційній кампанії Турніру. Проведено реєстрацію команд. Наразі, спільно з інформаційними партнерами, створюється рекламний відеоролик.
Інформаційно-комунікативний напрямок, в ході реалізації якого було налагоджено зв'язок із 23 вищими навчальними закладами України, в яких було проведено презентації, висвітлено концепцію Турніру. Налагоджуються взаємозв’язки з партнерськими громадськими організаціями та 2 зацікавленими юридичними компаніями, що дозволить заручитися підтримкою для належного проведення фіналу Турніру. Також, постійно проводиться активна комунікація з капітанами команд і членами журі з питань проведення Турніру та організації оцінювання Конкурсу наукових робіт.
З метою організації освітньої поїздки учасників команд-переможців до одного з європейських вищих навчальних закладів проводяться перемовини з 2 ВНЗ Республіки Польща.
Вже багато зроблено, але основна робота ще попереду!