ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


         Співробітники столичної юстиції підтримали екологічну акцію «Зробимо Україну чистою!», яка проводиться щорічно під егідою Глобального Договору ООН.

22 квітня в Україні відзначається День навколишнього середовища, тож юстиція Києва  у свій вихідний день озброїлися віниками, лопатами і граблями, щоб привести в порядок зелені зони та територію Печерського Ландшафтного парку. В добровільній акції взяли участь працівники Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у місті Києві, у тому числі очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, а також голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Мартинчук та заступник начальника Національної поліції Печерського району Олександр Лозинський.

Під час проведення толоки на Дніпровських схилах було спільно створено квіткову карту України.

У результаті генерального прибирання були зібрані величезні мішки сміття, очищені десятки тротуарів, звільнені від скла, пластику і паперу паркові зони та клумби. Також проводилося підрізання дерев, висадка трави і квітів, фарбування лав для відпочинку.

Також всі присутні мали змогу відвідати майстер-класи з обрізки дерев та кущів, а найактивнішим учасникам були вручені подарунки.

«Ми вже не перший рік проводимо весняні суботники, прагнучи не тільки очищати зелені зони від накопиченого сміття, але і виховувати в своїх колег дбайливе ставлення до  життєвого простору. Завдяки таким спільним заходам та злагодженій роботі наше довкілля буде радувати киян запашними квітами та європейськими зеленими зонами для відпочинку», - зауважив Станіслав Куценко.

Кожен МАЄ ПРАВО на чисте та зелене середовище!