ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


         Понад 30 міст України в 24 обласних центрах приймуть участь в проекті!

         «Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти  тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правово їграмотност ігромадян України. Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека. За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.        Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

"Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого - важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні", - Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП "Кримський дім".         Інноваційний аспект проекту цього року - правовий диктант для школярів-старшокласників

«Хочу зазначити, що анкетування з викладенням ситуаційних завдань розроблено компанією Експертна юридична служба додатково. Ми з Вами всі прекрасно розуміємо, що одним із аспектів всебічного розвитку особистості є високаправова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре навчаючись, не знає свої права та закони. А тим паче, коли мова йде про наших дітей, наше майбутнє! Старшокласники  України матимуть змогу відповісти на ряд простих запитань (десять), що дасть їм можливість зорієнтуватись і вирішити для себе чи знають вони свої права, визначені законодавством України», - Лариса Безуглова, Керівник проекту в Україні.Просимо ознайомитися з анонсними відеороликами:

1.https://www.youtube.com/watch?v=TthGad8Ucew

2. https://www.youtube.com/watch?v=yLjiwPkeT4kУчасть у проекті безкоштовна!

Більш детально про проект: https://www.facebook.com/events/519713651757507/

Реєстрація учасників проекту: https://www.vpd.in.ua/

Он-лайн проходження диктанту 25-26 квітня (з 8:00 25.04 до 24:00 26.04)Акредитація ЗМІ до 18:00 25.04.2018

за тел. (096) 585-93-54/l.bezugova@gmail.com

(Лариса Безуглова - Керівник із зв'язків з громадськістю Експертної юридичної служби)
ПРЕС-АНОНС

25-26 квітня 2018 року

Експертнаюридична служба за підтримки Міністерсва юстиції України запрошує прийняти участь у “Всеукраїнському правовому диктанті”, який одночасно буде проходити в 24-х областях України.