ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


Сьогодні співробітники столичного управління юстиції, зокрема, начальник Управління з питань нотаріату ГТУЮ у м. Києві Кирило Міненко , завідувач Київського Київський Державний Нотаріальний Архів державного нотаріального архіву Анжела Посыпанко провели правопросвітницьку лекцію для студентів-юристів Таврійського національного університету.
У рамках загальнонаціонального проекту Міністерства юстиції Я МАЮ ПРАВО студентам роз'яснили, як діяти у разі, якщо вимагають хабар за навчання. Анжела Посипанко зазначила, що у жодному разі не можна давати хабара. Необхідно звернутись до органу студентського самоврядування або профспілки вищого
навчального закладу (далі - ВНЗ), повідомити керівництво ВНЗ, повідомити правоохоронні органи, підготувати докази (аудіо-, відеозапис, свідчення друзів), написати заяву у поліцію за місцезнаходженням ВНЗ. Детальніше інформацію можна знайти на сайті проекту http://pravo.minjust.gov.ua/ або отримати за номером цілодобової гарячої лінії 0(800) 213 103. Начальник Управління з питань нотаріату Міненко Кирило розповів, що коли він був студентом, молодь взагалі не мала можливості навіть потрапити на поріг державної структури. Зараз всі 15 державних нотаріальних контор міста Києва та державний нотаріальний архів радо запрошують студентів на роботу та стажування.
Співробітники Управління персоналу Головоного територіального управління юстиції у м.Києві у свою чергу розповіли про те,як проходять відкриті конкурси на роботу в управлінні юстиції, які вимоги до майбутніх державних службовців та як записатись на стажування.
Юстиція відкрита для людей !
#ЯМП