ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                                                     Столична юстиція відкрила двері для ще одного університету

Головне територіальне управління юстиції у місті Києві та Таврійський національний університет підписали Меморандум про співпрацю.
Відтепер студенти Таврійського національного університету зможуть йти на стажування до будь-якого структурного підрозділу юстиції Києва, будуть долучатись до всіх публічних заходів столичної юстиції. Також вони матимуть можливість поєднати навчальний курс із вивчення англійської мови із проектом LingvaSkills, котрий дозволить покращувати знання в режимі онлайн.
«Столична юстиція уже налагодила чітку взаємодію та співпрацю із 22 вузами нашої країни. Ми не тільки підписали документи, а розпочали чітку програму з розвитку правої освіти молоді, залучення студентства до активної громадської діяльності.
Сьогодні закріплюємо чудову традицію взаємодії та запрошуємо до стажування, волонтерства та практики молодих професіоналів із Таврійського національного університету», - зазначив Станіслав Куценко.
Також співробітники Головного територіального управління юстиції у місті Києві розповсюдили правопросвітницькі листівки для студентів та викладачів. Ознайомили їх із проектом Міністерства юстиції України #ЯМАЮПРАВО та не тільки розповіли про їхні права, а й надали дієві механізми для їх захисту.
Захистити свої права простіше, ніж ми звикли думати!