ГОЛОВНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ
УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ
У МІСТІ КИЄВІ


                          Співробітники столичного управління юстиції провели правову консультацію у Маріїнському парку

Коли нарешті у столиці настали теплі весняні дні, працівники столичної юстиції у обідню перерву вийшли на вуличну акцію для надання правових консультацій. Адже навіть попри клопоти із приготуванням до Великодня, не треба забувати про захист своїх прав.
6 квітня столична юстиція за допомогою газет, буклетів та правових консультацій ознайомлювала громадян із правопросвітнім проектом Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!». З початку 2018 року він реалізується на державному рівні. Окрім того, напередодні Великодня ми організували невеликий майстер-клас по розпису писанок. Діти та дорослі мали нагоду створити свою особливу авторську писанку. Сам процес розписування пасхального яйця, коли вкладено частинку своєї душі та серця, коли кожен листочок дбайливо виведений власними руками - це своєрідний ритуал, який готує нас до найголовнішого християнського свята. Столчине управління юстиції дало можливість сьогодні всім охочим спробувтаи себе у ролі «народного майстра».
Під час вуличної акції більшість громадян цікавились питанням виплати аліментів. Співробітники юстиції Києва розповіли, як стягнути аліменти з особи, яка проживає або працює за кордоном. Та роз’яснили, що Україною укладено низку міжнародних договорів з надання міжнародної правової допомоги у цивільних справах, на підставі яких можливо вирішити питання про стягнення аліментів з особи, яка проживає або працює за кордоном. Та у яких випадках слід звертатися до суду. Адже, у разі неможливості досягнення між батьками угоди про добровільне відрахування, кошти на утримання дитини можуть бути присуджені за рішенням суду. Звертайтесь до Управління державної виконавчої служби столиці http://justicekyiv.gov.ua/naprymki_diylnosti.html за телефоном «гарячої лінії» 044 401 05 70.
Ми доводимо, що держава може бути твоїм партнером, і встановлюємо рівність перед законом для кожного українця. Зокрема, у напрямку #ЧужихДітейНеБуває.
«За період дії закону #ЧужихДітейНеБуває винесено постанов про обмеження праві у виїзді за кордон по місту Києву- 6 980; про тимчасове обмеження у праві користування транспортними засобами - 6 980; про тимчасове обмеження боржника у праві користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів - 6 980; про тимчасове обмеження боржника у праві полювання - 6980; кількість винесених протоколів про адміністративні правопорушення - 67; кількість подань про оголошення розшуку - 260, з них задоволено - 32. З моменту дії закону щодо посилення відповідальності за несплату аліментів київськими державними виконавцями стягнуто понад 21,5 мільйонів гривень на користь майже 15,5 тисяч дітей», - розповів очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.
Усі, хто слідкує діяльністю столичної юстиції, знає, що вона відкрита до взаємодії з громадянами, не ховається за зачиненими кабінетами, команда активних та амбітних юристів.
Святкуйте весело та не забувайте про свої права!
Захищайте їх з юстицією!